smartklub.pl
[453] Moja koncepcja smarta RS - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [453] Moja koncepcja smarta RS (/t-453-moja-koncepcja-smarta-rs--13921)



[453] Moja koncepcja smarta RS - Kanapa - 21.11.2021

Ten gadzet Janosika przypomną sprzęt Coyote sprzed ładnych kilku lat.
Jak się sprawuje?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


[453] Moja koncepcja smarta RS - ŁYSY13 - 21.11.2021

No tak tak
Ale jest kozak


Pozdrawiam Łysy 13


RE: [453] Moja koncepcja smarta RS - damiano.o - 22.11.2021

(21.11.2021, 14:47)Kanapa napisał(a): Ten gadzet Janosika przypomną sprzęt Coyote sprzed ładnych kilku lat.
Jak się sprawuje?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Na chwilę obecną czyli w niecały mc odrobił już wg stawek taryfikatora około 50% swojej wartości Funkcjonalność bardzo dobra, czytelne i faktycznie precyzyjne komunikaty i ostrzeżenia. Polecam wersję z dożywotnim abonamentem i transferem danych

Pozdrawiam z RS Concept


[453] Moja koncepcja smarta RS - ŁYSY13 - 22.11.2021

Tak ogarnia się bardzo dokładnie


Pozdrawiam Łysy 13


RE: [453] Moja koncepcja smarta RS - maciekpkow - 22.11.2021

Ja używam yanosika w telefonie i już parę razy tyłek uratował. Polecam Very happy Very happy


RE: [453] Moja koncepcja smarta RS - damiano.o - 22.11.2021

(22.11.2021, 09:49)maciekpkow napisał(a): Ja używam yanosika w telefonie i już parę razy tyłek uratował. Polecam Very happy Very happy
Tak, sam korzystałem przez dłuższy czas z takiego rozwiązania, jednak przeszkadzało mi otwieranie wielu aplikacji w jednym czasie na jednym urządzeniu (np. yanosik, Google maps, podglądy aplikacji komunikacyjnych itp.) a przez to drenowanie baterii i konieczność ciągłego ładowania telefonu, dlatego rozwiązanie Yanosika jako wielofunkcyjnego urządzenia zewnętrznego jest dla mnie rozwiązaniem idealnym

Pozdrawiam z RS Concept


RE: [453] Moja koncepcja smarta RS - obwd-crash - 22.11.2021

(22.11.2021, 09:55)damiano.o napisał(a):
(22.11.2021, 09:49)maciekpkow napisał(a): Ja używam yanosika w telefonie i już parę razy tyłek uratował. Polecam Very happy Very happy
Tak, sam korzystałem przez dłuższy czas z takiego rozwiązania, jednak przeszkadzało mi otwieranie wielu aplikacji w jednym czasie na jednym urządzeniu (np. yanosik, Google maps, podglądy aplikacji komunikacyjnych itp.) a przez to drenowanie baterii i konieczność ciągłego ładowania telefonu, dlatego rozwiązanie Yanosika jako wielofunkcyjnego urządzenia zewnętrznego jest dla mnie rozwiązaniem idealnym

Pozdrawiam z RS Concept

Tak trochę OT, odnośnie drenowania baterii. 
Kilka miesięcy kupiłem telefon (Doogee S88 Plus) z baterią 10000mAh. Od tego momentu nie muszę ładować baterii w trakcie jazdy.
I tak np. podczas jazdy do Chemnitz we wrześniu, Yanosik i Google Maps, przez 11 godzin zużyły "tylko" lub "aż" około 70% pojemności baterii. Ma on jednak wadę - jak dla niektórych, jest trochę duży i trochę waży Wink


[453] Moja koncepcja smarta RS - ŁYSY13 - 22.11.2021

Auto ma prąd to nie problem
Tylko osłabia system i niszczy baterie
Bo iPhone krzyczy ze ostudź mnie i dopiero działaj


Pozdrawiam Łysy 13


[453] Moja koncepcja smarta RS - ŁYSY13 - 22.11.2021

No i wsiadam i działa Yanosik stacjonarny zawsze jak tylko ruszam
Jestem za modelem jak Damiana


Pozdrawiam Łysy 13


RE: [453] Moja koncepcja smarta RS - obwd-crash - 22.11.2021

(22.11.2021, 10:38)ŁYSY13 napisał(a): ... Bo iPhone krzyczy ze ostudź mnie i dopiero działaj

Właśnie dlatego zrezygnowałem z pogryzionego jabłka Laughing


Menu