smartklub.pl
[450] Smarkaty Paprykarz szczeciński - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Smarkaty Paprykarz szczeciński (/t-450-smarkaty-paprykarz-szczecinski--14018)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Smarkaty Paprykarz szczeciński - Marek - 29.03.2016

Wczorajsze wietrzenie szafy.[attachment=13722]
Niemiaszki klaskali jak ich wyprzedzałem na autobanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Smarkaty Paprykarz szczeciński - psuwacz - 29.03.2016

Uuu... Wirusa złapałeś w silnik? Swoją drogą, to muszę i ja jakoś ogarnąć zieloną nalepkę do swojego.


Smarkaty Paprykarz szczeciński - Marek - 29.03.2016

(29.03.2016, 12:00)psuwacz napisał(a): Uuu... Wirusa złapałeś w silnik? Swoją drogą, to muszę i ja jakoś ogarnąć zieloną nalepkę do swojego.


Szczepiony szczepiony na vmax mi aż tak bardzo nie zależało, odejście z świateł też sie poprawiło ale teraz lepiej biegi zmienia elastyczniej i chyba nawet ekonomiczniejsze spalanie sie zrobiło.


Smarkaty Paprykarz szczeciński - Marek - 20.04.2016

makosz przysłał wielkie dzięki raz jeszcze.
ja założyłem i oficjalnie mogę stwierdzić że bagażnik w paprykarzu przestał w tym momencie być kompletnie funkcjonalny.... Hehe [attachment=13918]
[attachment=13919]



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Smarkaty Paprykarz szczeciński - Marek - 23.04.2016

Generalnie u mnie z tym bagażnikiem sprawa ma się tak...
Szosa pasuje mi idealnie, fajnie wyglada na paprykarzu, stawia stosunkowo mały opór powietrza 120' km/h można frunąć lecz szumi gwiżdże juz od 90km/h spoko da sie to zaakceptować.
[attachment=13949]
[attachment=13950]
[attachment=13951]

Natomiast dh rower ma tak szeroki rozstaw kół że nie mieści się na belce, [attachment=13952]
Nie wspominając nawet o tym że grubość opon nie pozwala mi nawet zapiać pasków.
[attachment=13953]
[attachment=13954]

Chciałem przerobić Belkę, obniżyć ją ale chyba muszę kupić dłuższą całą szynę tak aby większy rower szło zpiąć.
Nie jest idealnie ale to przerobimy. [VICTORY HAND]️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Smarkaty Paprykarz szczeciński - obwd-crash - 23.04.2016

Co Ty masz za rower że nie mieści się na belce, skoro moja 28" Ukraina się mieści Wink
[attachment=13955]


Smarkaty Paprykarz szczeciński - Marek - 23.04.2016

Cieniutkie koła Ty masz i rama kurka. Wink Moja zjazdówka ma duży kąt przedniego widelca wysoki jestem to i ramę mam w XL.
Ale przymierzałem rower kumpla z najmniejszą ramą i prawie prawie sie zmieścił. [attachment=13956]

Plan jest taki, że kupię zwykła listwę od bagażnika takiego na dach one są długie i go przykręcę na dolne śruby i będzie ok Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Smarkaty Paprykarz szczeciński - obwd-crash - 24.04.2016

Są sklepy sprzedające elementy - profile z metali lekkich i kolorowych. Może tam coś odpowiedniego znajdziesz ?
Ja brałem tam rurki do wzmocnienia stelażu rolety bagażnika, kosztowało niecałe 5 złotych (10 złotych za kg).


Smarkaty Paprykarz szczeciński - Marek - 24.04.2016

Wczoraj w Tesco kupiłem dawcę rurek za całe 35zł na majówkę coś z tego pozakręcać może zdążę. [attachment=13957]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Smarkaty Paprykarz szczeciński - psuwacz - 24.04.2016

O, zmartwienie. Ja mam 29' i rama XL. Będzie się działo...


Menu