smartklub.pl
[451] "Bzyk" Kari i Lojaka - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [451] "Bzyk" Kari i Lojaka (/t-451-bzyk-kari-i-lojaka--14138)

Strony: 1 2 3 4


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - lojak - 18.04.2016

Cały czas są przymiarki co do koloru folii ale stanęło na ciemnym graficie w macie i czerwony "chrom" w elementach.

Na razie zostaje na srebrnej feldze choć korci do czegoś ciemniejszego Wink


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - bodek1 - 18.04.2016

Zaciski i bębny w czerwonym to akurat nie moja bajka  Wink , ale auto ciemny grafit i czerwone wstawki wygladaja super  Smile  
Moj plan na 450 był  bardzo podobny z tym , ze czarny mat i czerwień ( bardziej bordo ) . Jak auto zosatnie u mnie i go nie rozbiorę na części to być może pomysł zrealizuję  Hammer . Orientowaleś się w kosztach foliowania?


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - lojak - 18.04.2016

(18.04.2016, 18:28)bodek1 napisał(a): Zaciski i bębny w czerwonym to akurat nie moja bajka  Wink , ale auto ciemny grafit i czerwone wstawki wygladaja super  Smile  
Moj plan na 450 był  bardzo podobny z tym , ze czarny mat i czerwień ( bardziej bordo ) . Jak auto zosatnie u mnie i go nie rozbiorę na części to być może pomysł zrealizuję  Hammer . Orientowaleś się w kosztach foliowania?

Z racji tego, że kleić będzie mój dobry ziom to z folią i robotą mamy nie przekroczyć tysiaka.


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - mj_320 - 18.04.2016

(18.04.2016, 18:38)lojak napisał(a): Z racji tego, że kleić będzie mój dobry ziom to z folią i robotą mamy nie przekroczyć tysiaka.

A będziesz to robił w W-wie, czy gdzieś na wyjeździe?
Cena kosmicznie niska. Mi za sam tridion w ciemnoszarym macie krzyknęli 900!


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - lojak - 19.04.2016

(18.04.2016, 20:52)mj_320 napisał(a):
(18.04.2016, 18:38)lojak napisał(a): Z racji tego, że kleić będzie mój dobry ziom to z folią i robotą mamy nie przekroczyć tysiaka.

A będziesz to robił w W-wie, czy gdzieś na wyjeździe?
Cena kosmicznie niska. Mi za sam tridion w ciemnoszarym macie krzyknęli 900!

tak w Wawie


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - lojak - 21.04.2016

przymiarki na sucho w salonie Smile

Mocowanie już mnie więcej ogarnięte, zamysł jest by soczewka świeciła jako dzienne, po włączeniu świateł zostaje ring ale można też odpalić całość tylko trzeba jakiś przełącznik ogarnąć Wink


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - rogas - 22.04.2016

Co to za światełka ?? Dzialaj rob relacje itp chciałem iść ta droga ale na razie czasu brak i k.... Wink


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - lojak - 22.04.2016

na alledrogo szukałem świateł do jazdy dziennej w soczewce i udało się to znaleźć, co prawda otwór ma 7 cm a światła 64 mm to jednak całkiem nieźle to wygląda (zapłaciłem 200 z wysyłką), pobawię się chyba z przełącznikiem by włączyć całość


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - lojak - 07.05.2016

walka trwa :P
jutro kończymy, wygląda obiecująco Smile


RE: "Bzyk" Kari i Lojaka - kasiunqa - 07.05.2016

No ładniutko Smile


Menu