smartklub.pl
Hamownia - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Hamownia (/t-hamownia--14149)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Hamownia - spysiu92 - 14.11.2015

Niestety, ale to co opisal krzys ma swoje odzwierciedlenie realnie. Wszystkie pod wszystkie mody trzeba usawic komp i taka standardowa mapa od rs i cs moze tracic na mocy. Jesli chcecie uzyskac odpowiednia moc to kazdy powinien napisac mape typowo pod swoje auto, a wtedy uwazam, ze z waszymi modami da rade wyciagnac nawet wiecej od standardowych mapek jakie mamy od zachodnich sasiadow Smile


Hamownia - frygi - 14.11.2015

Krzyss ok ale Wszystkie mierzone MHD mają te same programy (obiecanki RS ) zmienione doloty (wszyscy Forge) i tłumiki (u Darka przelot El-tec) ( czy mój był do turbo nie wiem ale sprawdzę z ciekawości ). Różnica pomiędzy autami na hamowni 4-6 KM ?


Hamownia - Jarecki - 14.11.2015

Mnie tez dziwi taki a nie inny wynik u mnie. Wyczytalem tez ze dla silnika diesla najlepszym wydechem jest przelotowy, czyli taki jak w benzynie turbo, to jak z tym jest?


Wysłane z Brabusowego CDI


RE: Hamownia - krzyss - 14.11.2015

Jarecki a co z katalizatorem ? Jaki masz ?


RE: Hamownia - ŁYSY13 - 14.11.2015

A ja nic nie będę demontował tak mi się podoba i burczy pięknie.


Łysy13 [FIRE ENGINE][CHEQUERED FLAG]


Hamownia - frygi - 14.11.2015

Wychodzi że u mnie tłumik pasuje do wolnossaka RS-parts -
Sport-Nachschalldämpfer komplett aus Edelstahl inklusive Endlblenden 4 x 76mm und Carlsson-Logo. Passend für Fahrzeuge mit 45/52KW mhd Cabrio & Coupe - optional mit Aufpreis auch im Paket auch mit Carlsson Heckschürze erhältlich. Nicht passend für Serienheckschürzen, wir empfehlen die Montage in Verbindung mit der passenden Carlsson Heckschürze ) Mit EG-Genehmigung - eintragungsfrei !
Translator sorki
Sport tylne tłumiki ze stali nierdzewnej, w tym w pełni Endlblenden 4 x 76mm i Carlsson logo. Nadaje się do pojazdów z 45 / 52KW mhd Cabrio i Coupe - opcjonalnie z dodatkową opłatą w pakiecie z Carlsson tylnej spódnicy dostępnych. Nie nadaje się do serii tylnych spódnice, zalecamy instalację w połączeniu z pasującym tylnego spoilera Carlsson) z homologacji WE - rejestracja darmo!


Wysłane za pomocą Tapatalk


RE: Hamownia - ŁYSY13 - 14.11.2015

Frygi to ja mam zły trzeba wstawić lejek i będzie jeszcze ciszej. Skąd ty to znalazłeś

Łysy13 [FIRE ENGINE][CHEQUERED FLAG]


Hamownia - Jarecki - 14.11.2015

Katalizatora brak, sama rura i wydech od turbo. Pełny przelot


Wysłane z Brabusowego CDI


Hamownia - frygi - 14.11.2015

(14.11.2015, 17:06)ŁYSY13 napisał(a): Frygi to ja mam zły trzeba wstawić lejek i będzie jeszcze ciszej. Skąd ty to znalazłeś

Łysy13

Na stronie RS parts


RE: Hamownia - DaSza - 14.11.2015

Krzyss, co do forga, K&N, to mogę Ci pokazać jaka jest różnica przy zwykłym filtrze a KN. Przez 2 dni jeździłem na zwykłym papierami, bo KN sechł po myciu. I jest duża różnica na niekorzyść papierzaka.
Tak samo jak wsadzilem Forga to tak jakbyś wstawił mu by passy.

Ja tak jak Łysy, jestem po prostu zadowolony, i koniec, mi się podoba, banan na gębie i nie żałuję żadnego moda i zrobiłbym je po raz kolejny, bez mrugnięcia okiem.


Menu