smartklub.pl
[K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie (/t-k-kupie-smart-a-w-b-dobrym-stanie--14283)

Strony: 1 2 3


[K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - Coroon - 09.11.2015

Witam Wszystkich

Jestem na etapie kupna Mercedesa Smart'a.
Mam wyznaczone kolory i stan tj czarny, biały lub żółty (odcień żółtego, pomarańczowego, złotego), stan b.dobry. Raczej wersje od 2000-2006r. Diesel/Benzyna. Jednak rozważę każdą propozycję.
Najlepiej po remoncie silnika ale tak jak napisałem wyżej - proszę o oferty.
Na każdą odpowiem i ustosunkuję się do niej.

z uszanowaniem
Artur K. Kraków


RE: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - damiano.o - 09.11.2015

Witaj,
Realnie o stan bardzo dobry smarta w podanym przez Ciebie przedziale wiekowym będzie równie bardzo ciężko Cool .............. niestety


RE: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - Gapa. - 09.11.2015

Witaj i powodzenia w poszukiwaniach


RE: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - Coroon - 09.11.2015

Cześć
Zgadzam się. Określiłem stan bardzo dobry jak by auto miało być nowe.
Wobec tego proszę o oferty aut w stanie do jazdy - żebym nie musiał na początek zmieniać np silnika czy czegoś równie cennego - a chętnie podjadę i zobaczę na własne oczy.
Najlepiej rejony bliskie Małopolsce.
Ofert na różnych portalach jest dużo jednak stan tych aut odbiega diametralnie od tego co jest napisane w aukcjach.. Dlatego też postanowiłem napisać tutaj na forum smartów.
Artur


RE: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - D1-Pati - 09.11.2015

Weź pod uwage że auta 16 letnie raczej nie będą w stanie bardzo dobrym Very happy bo... mają 16 lat? Smile Daj przedział cenowy.

Jak już coś upatrzysz to moge pomoc Ci oglądać jeżeli to będzie Kraków Smile


RE: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - Coroon - 09.11.2015

Cześć

Stan bardzo dobry jak na 10-16 lat - tak lepiej brzmi.
Cena maksymalna za jaką mogę kupić wersję po lifcie r to 12.000zł. Wersje II - nie wiem. W zależności od stanu auta.
Dzięki za pomoc. Chętnie skorzystam z Twojej pomocy.
Jak na razie w Krakowie nie ma nic interesującego.
Byłem tydzień temu na Śląsku i tam był w naprawdę fajnym stanie żółty z 2000r ale facet z żoną mnie wykiwali i na marne przejechałem kilkaset kilometrów.
Pisałem do smartwarszawa.pl ale mieli trochę wysokie ceny jak dla mnie - choć pewnie w dobrym stanie.


RE: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - Gizbern - 09.11.2015

Grzegorz może ma jakieś na zbyciu:
- P.P.H.U MOTO Grzegorz Wnęk , Kraków, Myśliwska 55, tel 500773665


RE: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - bodek1 - 09.11.2015

(09.11.2015, 20:32)Coroon napisał(a): Cześć
Z
Ofert na różnych portalach jest dużo jednak stan tych aut odbiega diametralnie od tego co jest napisane w aukcjach..

Nie wszystkie auta to padlinaConfused Szukasz w stanjie idealnym to zapraszam na Pomorze . Jak dobrze poszukasz na olx czy allegro to znajdziesz auto , które zadowoli nie tylko Ciebie , ale i najwiekszą marudę . Wyslę Ci na priva namiary .


RE: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - Coroon - 09.11.2015

Gizbern - dzięki. Nie dzwniłem jeszcze do nich. Jutro rano to zrobie albo po prostu podjadę.
Bodek1 - Pomorze daleko ale z blabla mogę się wybrać na weekend. Wyslij mi info. Chętnie zobacze.


RE: [K] Kupię SMART'a w b.dobrym stanie - krzyss - 09.11.2015

A cabrio moze byc ?
Moze bysmy sprzedali naszego...


Menu