smartklub.pl
Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D (/t-ostrzegam-tutaj-watek-rowerowy-smartowy-podklub-cyklistow-d--14385)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Marek - 06.02.2016

Brawo TY!!! Ja dziś też już opony w szosóweczce z trenażera wymieniłem i 100 km rozkręciłem do okoła komina.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - psuwacz - 31.03.2016

[Obrazek: 12819218_957067897721762_1729073089258508121_o.jpg]Scott Test Tour 2016

Testowałem fulla. Było bardzo miło. Na szczęście jakoś bardzo nieszczęśliwy nie jestem po wypróbowaniu takiej maszyny Very happy
No ale ciągnie dalej do lotnictwa...


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - LAZY. - 31.03.2016

Skoro temat deczko drgnął do przodu to zapytam czy ktoś ma ochotę w niedzielę się deko na rowerze pomęczyć?
Ja startuję z okolić AWF na Żabiance i parkiem spokojnie w stronę Orłowa, dalej górą w okolicę bunkrów- armat Orłowskich, potem jedzonko w centrum Gdyni i powrót na Żabiankę lecz już ścieżką rowerową przy głównej ulicy. Po drodze fotki jak będą ładne widoczki, tempo spacerowe. W sumie około 27 kilometrów do pokonania, ale jadąc ślimacznym tempem osiągalne bez problemu dla każdego. W razie co pisać PW żebym wiedział jak ktoś by  się chciał wybrać, w grupie raźniej.


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Yankees - 21.04.2016

Skoro już o bikach to i ja dodam coś od siebie. Od lat dzieciństwa cykloza była u mnie dość widocznym zboczeniem. Od początku maratonowego szaleństwa w Polsce regularnie ścigałem się w mtb. Po kilku latach wyjechałem na saksy i tam już różne odłamy dwóch kółek. Na dzień dzisiejszy posiadam dwa kotki... przełajówke oraz singla rodzimej produkcji od niejakiego pana Rychtarskiego.


Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Marek - 21.04.2016

Którego Rycha masz niebieskiego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - krzyss - 21.04.2016

Takie tam pytanko, skoro juz pedałujecie... to jezeli jest znak zakaz poruszania rowerem bo obok jest sciezka a ktos na rowerze jedzie to moge trabic ?


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Yankees - 21.04.2016

(21.04.2016, 20:57)Marek napisał(a): Którego Rycha masz niebieskiego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jednego i drugiego jestem posiadaczem Smile Jeden na columbusie Max a drugi na Spirit'cie.


Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Marek - 21.04.2016

Identycznego Rycha ma mój dobry kumpel z Zielonej Góry wielki fan prodigy z mrową na ramie. Na jego fejsie są nawet fotki z etapów budowy jego kozy. [attachment=13934]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Marek - 21.04.2016

(21.04.2016, 21:21)krzyss napisał(a): Takie tam pytanko, skoro juz pedałujecie... to jezeli jest znak zakaz poruszania rowerem bo obok jest sciezka a ktos na rowerze jedzie to moge trabic ?


Na logikę to chyba tak... Ale wiesz na kogo trafisz? hehe


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Yankees - 21.04.2016

(21.04.2016, 21:31)Marek napisał(a):
(21.04.2016, 21:21)krzyss napisał(a): Takie tam pytanko, skoro juz pedałujecie... to jezeli jest znak zakaz poruszania rowerem bo obok jest sciezka a ktos na rowerze jedzie to moge trabic ?


Na logikę to chyba tak... Ale wiesz na kogo trafisz? hehe

Dokładnie, np. moim natychmiastowym odruchem jest środkowy palec Smile


Menu