smartklub.pl
Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D (/t-ostrzegam-tutaj-watek-rowerowy-smartowy-podklub-cyklistow-d--14385)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - krzyss - 21.04.2016

Czyli zasadniczo za jazde motorem po sciezce tez moge sie spodziewac palca ?


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Yankees - 21.04.2016

(21.04.2016, 21:29)Marek napisał(a): Identycznego Rycha ma mój dobry kumpel z Zielonej Góry wielki fan prodigy z mrową na ramie. Na jego fejsie są nawet fotki z etapów budowy jego kozy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Świat jest mały!! Mamy wspólnego znajomego Malika. Właśnie oto ten Rych w oryginalnej wersji z mrówą+ drugi singiel też od niego został przejęty w pakiecie w styczniu 2015 Smile


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Yankees - 21.04.2016

(21.04.2016, 21:49)krzyss napisał(a): Czyli zasadniczo za jazde motorem po sciezce tez moge sie spodziewac palca ?

Krzyś, jakkolwiek i cokolwiek przeciwko rowerzystą to zawsze jest palec. Niestety zwykle jesteśmy mniejszością i żaden rowerzysta jeszcze z autem czy motocyklem nie wygrał także rizpekt Smile


Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Marek - 21.04.2016

(21.04.2016, 21:50)Yankees napisał(a):
(21.04.2016, 21:29)Marek napisał(a): Identycznego Rycha ma mój dobry kumpel z Zielonej Góry wielki fan prodigy z mrową na ramie. Na jego fejsie są nawet fotki z etapów budowy jego kozy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Świat jest mały!! Mamy wspólnego znajomego Malika. Właśnie oto ten Rych w oryginalnej wesji z mrówą+ drugi singiel też od niego został przejęty w pakiecie w styczniu 2015 Smile

Wszystkie rowery MTB jakie miałem kupowałem i serwisuje właśnie u niego
Ma Lik spawał tą ramę dokładnie pod swoje wymiary pamietam jeszcze jakiś model miał Rycha przed tym niebieskim.


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Yankees - 21.04.2016

(21.04.2016, 21:54)Marek napisał(a):
(21.04.2016, 21:50)Yankees napisał(a):
(21.04.2016, 21:29)Marek napisał(a): Identycznego Rycha ma mój dobry kumpel z Zielonej Góry wielki fan prodigy z mrową na ramie. Na jego fejsie są nawet fotki z etapów budowy jego kozy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Świat jest mały!! Mamy wspólnego znajomego Malika. Właśnie oto ten Rych w oryginalnej wesji z mrówą+ drugi singiel też od niego został przejęty w pakiecie w styczniu 2015 Smile

Wszystkie rowery MTB jakie miałem kupowałem i serwisuje właśnie u niego
Ma Lik spawał tą ramę dokładnie pod swoje wymiary pamietam jeszcze jakiś model miał Rycha przed tym niebieskim.

Każdy rychtarski to rzemiosło szyte na miare. Mam podobne wymiary także wszystko podeszlo cacy.
Tak, miał jeszcze szose w tym samym czasie. Teraz ma takiego "unisexa" na szose i do crossu.


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - psuwacz - 22.04.2016

A miłość bliźniego? Oczywiście jeżeli to bliźni. Jak buc, to trąbić!


Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Marek - 22.04.2016

(22.04.2016, 10:53)psuwacz napisał(a): A miłość bliźniego? Oczywiście jeżeli to bliźni. Jak buc, to trąbić!


Traf na takiego arcymistrza i mu powiedz coś o miłości. Hehe http://youtu.be/FQPtdMMvXRg


RE: Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - Gapa. - 22.04.2016

Jeśli jest ścieżka rowerzysta jest zobowiązany na nią wjechać wiąże się to z mandatem
A palca zawsze można złamać


Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - ZielinskiJarek - 22.04.2016

No faktycznie łączy nas coś tez kupiłem dla żony Smarta a sam nim jeżdzę do tego na rowerze śmigam tylko nie po ulicach żeby unikać takich sytuacji no i ulica żadna przyjemność wole w Bike park [Obrazek: 68640157fc9b9f514351a2b95f46e020.jpg]


ZJ


Ostrzegam! Tutaj wątek rowerowy: Smartowy Podklub Cyklistów :D - ZielinskiJarek - 22.04.2016

Jak by ktoś potrzebował bagażnik na rower do Smarta 450 mam dostęp


ZJ


Menu