smartklub.pl
[S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Sprzedam (http://smartklub.pl/f-sprzedam--81)
+--- Wątek: [S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO (/t-s-sprzedam-forfour-1-5-cdi-automat-serwisowany-w-aso--14716)

Strony: 1 2


[S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - __BK__ - 09.02.2016

Pracownik działu logistyki sprzedaje swojego smarta forfour.

[Obrazek: e2466f3780680689gen.jpg]

Smart Forfour 1.5 CDi ze skrzynią automatyczną.
Samochód sprowadziłem osobiście z Niemiec w październiku 2014 na własny użytek(nie jestem handlarzem) z przebiegiem 150tyś km. Samochód jest po przeglądzie w ASO Duda-Cars Poznań, tam również wymieniono komplet świec żarowych oraz wąż doprowadzenia powietrza do turbiny. Amortyzatory jak nowe, tarcze klocki jak nowe, zawieszenie jak nowe a co najważniejsze - samochód nie jest wybity. Klimatyzacja sprawna.
Silnik Mercedesa na łańcuchu rozrządu. Suchy, bez wycieków - pracuje idealnie. Skrzynia zmienia biegi idealnie zarówno w trybie automatycznym jak i półautomatycznym. W grudniu 2014 kupiłem nowy akumulator z gwarancją.
Samochód jest zarejestrowany, ubezpieczony i nie wymaga wkładu finansowego. Można wsiadać i jechać. Opony letnie starczą spokojnie na 3 sezony. Dla osoby zdecydowanej dodam komplet opon zimowych(na 2 sezony) na stalowych felgach wraz z oryginalnymi kołpakami Smart.

Na trasie pali 3,5l ON/100 km.

Samochód jest bardzo zadbany i pięknie się prezentuje. Zachęcam do zadawania pytań i oględzin.
Na wszystkie pytania bardzo chętnie odpowiem telefonicznie.

Samochód do obejrzenia w Poznaniu, a czasami w Żarach (lubuskie).

Otomoto

Cena 11.900 PLN.

Wersja Pure.


RE: [S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - spysiu92 - 09.02.2016

dlaczego? :( tak ładnie wygląda pod moim blokiem :|

Wysłane z mojego Transformer TF101 przy użyciu Tapatalka


RE: [S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - filiproll - 09.02.2016

Może zamienia na 453?


[S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - Siekierka - 09.02.2016

Hmmm, pora rozważyć. Rodzina się powiększa, więc byłby jak znalazł


RE: [S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - __BK__ - 09.02.2016

Chyba zamienia smarta na gwiazdę Wink


[S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - Kanapa - 09.02.2016

Kasiunia - bierz bo zniknie.


RE: [S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - kasiunqa - 09.02.2016

Mało kM - ów.....


[S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - Kanapa - 09.02.2016

I tak softa trzeba by zmienić na 122 PS Wink
Wysyłka sterownika do UK i będzie nisko latać na obwodnicy.
A ze totalny golas prawie to dobra baza do modowania jak właściciel jakiś upust da.


RE: [S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - marcineke - 09.02.2016

Widziałem to ogłoszenie już jakiś czas temu, choć wszystko mówi na nie bo silnik słaby, srebrny(nie mam nic do srebrnego ale FF efektowniej wgląda dwukolorowo a i teraz mam srebrne auto)no i całkowity golas.Za to niezaprzeczalnie powinna to być technicznie ładna sztuka.Oczywiście cena czyni cuda i czekam na jakieś spektakularne obniżki to i może podejmę negocjację.
Kanapa ile w UK krzyczą za chipa na 120ps?W moich stronach typowy chip to £169 ale nie wiem co i jak robią.
Choć chip na odległość to chyba nie za dobre rozwiązanie bo nie ma dwóch jednakowych aut i jednemu trzeba podnieść moment innemu obniżyć bo dwumas drży.No i pasuje to potem shamować.
EDIT
Sprawdziłem w mojej okolicy nikt za Smarta się nie tyka, robią same Be eM dabliu albo tdiki.
U nas widziałem przyrosty góra 88-98 PS.


RE: [S] Sprzedam Forfour 1.5 CDI automat, serwisowany w ASO - Ruda102 - 09.02.2016

1.5 CDI wcale nie jest taki słaby :P


Menu