smartklub.pl
Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS (/t-cykliczne-spotkania-3-soboty-miesiaca-smart-center-poznan-duda-cars--14757)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - spysiu92 - 15.09.2016

Oszukista Smile

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - Kanapa - 15.09.2016

Nie moja wina że ma jakieś interesy na Klonowej 1.


Wysłane za pomocą Tapatalk


RE: Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - Gantz - 17.09.2016

Uroczo było! 
Kawa, domowe ciasto, fantastyczni ludzie i oczywiście smarty. Nawet mój roadster na szybkim leczeniu u Jakooba Smile
Podziękowania wielkie da Bartka z smart center Duda-Cars.
Do kolejnego


RE: Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - __BK__ - 19.09.2016

(15.09.2016, 20:11)Kanapa napisał(a): Nie moja wina że ma jakieś interesy na Klonowej 1.

To ja nawet proponuje mały spot na Klonowej 1 w Gdańsku w sobotę najbliższą (24.09) Smile  to nawet ramki przywiozę


RE: Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - __BK__ - 10.10.2016

W związku z tym, że najbliższa sobota będzie już 3 z 5 sobot października. Zapraszamy Was na Ptasią od 11:00.


Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - Marek - 10.10.2016

Ja odpadam dopiero jutro brykam do NL chyba nie obrócę przed sobota.
Ale czekam ba wieści o zlocie... przyprowadził bym może kilku gości z Berlina.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - spysiu92 - 07.01.2017

Zaczął się nowy rok, wszyscy mają lepsze humory, więcej czasu. Dlatego zapraszam zainteresowanych na kawę w sobotę 21.01 do naszego salonu. Wiem, że niektórzy nie mogą się już doczekać, mam nadzieję że będziecie.
Proszę o zrobienie listy obecności.
Pozdrawiam Wink


Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - Marek - 07.01.2017

Jestem Za. A nawet przeciw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - enrikopoz - 07.01.2017

(07.01.2017, 09:05)spysiu92 napisał(a): Zaczął się nowy rok, wszyscy mają lepsze humory, więcej czasu. Dlatego zapraszam zainteresowanych na kawę w sobotę 21.01 do naszego salonu. Wiem, że niektórzy nie mogą się już doczekać, mam nadzieję że będziecie.
Proszę o zrobienie listy obecności.
Pozdrawiam Wink

No u mnie jest problem jak wiesz Marcin soboty dopiero po 14ej  :(
Dzisiejsza była wyjątkiem bo na L4 do jutra jestem Smile więc byłem


RE: Cykliczne spotkania - 3 soboty miesiaca smart Center Poznań DUDA-CARS - spysiu92 - 08.01.2017

(07.01.2017, 20:43)Marek napisał(a): Jestem Za. A nawet przeciw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W11 licze na Ciebie Wink

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


Menu