smartklub.pl
Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka (/t-dzien-a-raczej-noc-dooooobry-czyli-przedstawianka--1488)

Strony: 1 2


Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - Gość - 07.04.2008

No to hey.

Wystarczy?
Nie?
Dlaczego?

No dobra. Więc...hmmm...tentego...Tooo... Ja Laughing .
O jejq... męczące są takie przedstawienia się Wink. Ja znaczy się Em...Em jak Mariuszzzz.

No więc (uuuuwielbiam jak zwykle taki wstęp... w przeciwieństwie do mojej byłej polonistki, co to 100 lat temu wpajała mi zasady poprawnego zaczynania wypowiedzi Wink ) mam Smarta. Cabrio znaczy się Smile .
Czy już teraz wystarczy?
Oki - dodam jeszcze, że mieszkam w Warszawie. A właściwie nie... w sumie to zamieszqję sobie na wsi pod Warszafką Smile. Nie hoduję tam qr, ale... hoduję Smarta... na swoim portfelu go hoduję. Wziąłem Małego na utrzymanie w lutym a.d 2008 i tak se jest. Cieszy oko. 4 liter nie cieszy, bo trzęsie. Ale idzie wytrzymać. Na zrazie Wink.

No.
To jak mnie najdzie, to jeszcze może coś naskrobię.

A teraz oczeqję przywitania Very happy. Noooo...eeee... na przykład... hmmm... takie malutkie: "Ale fajnie, że dołączyłeś do Klubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". I koniecznie z 1000 wykrzykniqf, a najlepiej z 2...tysiacami...krzykniqf oczywiście Razz .

Se pooglądam ten wątek potem, bo... teraz się zawstydziłem i uciekam od komputera na tydzień ("with limited access to internet" jak piszą Polacy Wink ). I...żeby Ktoś mi tu Coś napisał. Słyszyyyyyycie? Wink


Re: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - Gość - 08.04.2008

A tak w ogóle i w szczególe to zauważyłem, że jestem tak jakby nocnym Markiem (hmmm...chyba nocnym Mariuszem), ale już kończę i zamykam to forum, bo trzeba spać...kiedyś... to się przydaje... to spanie znaczy Wink.

To jeszcze raz Was Witam! Smile


Re: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - Gość - 08.04.2008

Witamy Cię elem111, I zapraszamy na zlot smarcików 22-25maja w Brennej... Smile)))

Noto cmok Wink


Re: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - Gość - 08.04.2008

Witaj elem111 !

nasze grono klubowiczów powiększa sie Very happy i o to właśnie chodzi.

Pozdrawiam


Re: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - Gość - 08.04.2008

Witam nowego.


Ale ja w przeciwieństwie do reszty nie ciesze sie ze jest coraz wiecej smartow-auto staje sie mniej wyjątkowe.


Re: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - kmalinek - 08.04.2008

Gotek co ty gadasz !! Smart nigdy nie będzie jak Golf czy Corsa więc spokojnie !! Smile


Re: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - Gość - 08.04.2008

To fakt. Ale Polacy się bogacą, smart tanieją to zły znak Wink


Re: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - PKO - 08.04.2008

Cytat:Gotek napisał(a):
To fakt. Ale Polacy się bogacą, smart tanieją to zły znak Wink

ale sa coraz lepsze a to dobry znak Smile

pozdr


Re: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - Fireman - 09.04.2008

Witaj, nie jesteś tu jedynym nocnym klubowiczem. Pozdrawiam również ze wsi pod Warszawą


Re: Dzień (a raczej noc...) dooooobry.... czyli przedstawianka - Gość - 14.04.2008

No to dźwięki wielkie za powitania słowa miłe Smile. Właśnie se wróciłem z zagranicy i ... od razu (no może nie tak bardzo od razu, ale prawie tak od razu Wink ) do Was zaglądam. To jeszcze się zastanowię nad tym zlotem (no postaram się wpaść choć na chwilę Smile ).
A czy robicie jakieś lokalne spotkania w Stol(n)icy tego pięknego kraju? Jeśli tak - dajcie znać, to sobie Was poznam chętnie Smile >


Menu