smartklub.pl
Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Witam i pozdrawiam z Koszalina :) (/t-witam-i-pozdrawiam-z-koszalina--14986)

Strony: 1 2


Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - HIREK - 16.04.2016

Jeszcze nie posiadam swojego smarta, ale od dłuższego czasu myślę o tym i jestem na etapie polowania na jakiś fajny egzemplarz.
Mam nadzieję, że to forum pomoże mi w dobrym wyborze i późniejszym dobrym użytkowaniu autka Smile
Oczywiście swoja wiedzą i doświadczeniami mam też i zamiar dzielić się z innymi Smile

Pozdrawiam wszystkich !


RE: Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - psuwacz - 16.04.2016

Pozdrowienia dla Zet z przodu!
Lolek ma na sprzedaż. Szarpałbym jak Reksio szynkę.


RE: Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - HIREK - 17.04.2016

(16.04.2016, 23:52)psuwacz napisał(a): Pozdrowienia dla Zet z przodu!
Lolek ma na sprzedaż. Szarpałbym jak Reksio szynkę.

Witaj,

nie ma to jak "Z" z przodu Smile
Również pozdrowienia.

Dzięki za info o sprzedaży.
Obejrzałem fotki na allegro tego Smarta Lolka - fajny.
Tylko przekracza mój budżet na autko :(


RE: Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - mermen124 - 17.04.2016

Warszawa Bemowo Wita i Pozdrawia Wink
Dołóż parę monet i zabieraj od Lolka. Diesla jest ciężko dobrego kupić za rozsądną cenę. a 10.5 to jest cena lux jak na zdrowego, polifta.


RE: Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - ŁYSY13 - 17.04.2016

WJ Łysy 13 wita i pozdrawia

Łysy13 [FIRE ENGINE][POLICE CARS REVOLVING LIGHT]emeryt


Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - frygi - 17.04.2016

Wawa Włochy wita


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


RE: Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - DaSza - 18.04.2016

Pozdrowienia z UrsusaSmile Kupisz taniej, to i tak z reguły ostatecznie drożej wyjdzie. A potem za takie "z historią" też lepiej weźmiesz.


RE: Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - damiano.o - 18.04.2016

Witaj!
Pd-zach (DJ) pozdrawia Smile
Co do zakupu to potwierdzam z własnego doświadczenia, że w 95% przypadków niższa cena zakupu z reguły przekłada się na wyższe koszty doprowadzenia auta do używalności - jak z drukarkami np. z TESCO (mała cena droższa eksploatacja). A tu akurat Dasza ma rację, że auto ze znaną historią łatwiej sprzedać Smile


RE: Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - bodek1 - 18.04.2016

Witam z okolic Slupska Wink

Damianolo ja bym powiedzial , że 99 % tych tanszych z reguly później co najmniej podwaja cenę  Sad , ale o tym każdy musi przekonać sie na wlasnej skórze. No chyba , że ktoś jedzie po taniości , ale to się prędzej czy później mści.   . Takie już mamy myslenie , że to inni trafiaja na szroty , ale nam na pewno uda się kupiś perełkę  Laughing .Też tak miałem  Crying
Ja dzisiaj mam autko , ktore stoi pół roku nie jeżdżone w stanie perfekt , a kupujących owszem sporo , ale chcą zaplacić jak za auto do remontu  Hammer Podejrzewam , że mój podzieli los F2 Lolka  Mad .


RE: Witam i pozdrawiam z Koszalina :) - HIREK - 08.08.2023

Trochę mi to zabrało czasu, ale w końcu kupiłem...
FF 453 z 2016 roku w wersji Prime z MT. Wink


Menu