smartklub.pl
Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) (/t-cytrynowy-smart-roadster-z-radomia--15026)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - mariozapasnik - 20.05.2016


Korci mnie strasznie takie rozwiązanie jak na tych 2 zdjęciach poniżej. 

Co Wy na to ?


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - mariozapasnik - 02.06.2016

Niestety ale dziś na ustawianiu zbieżności okazało się że felgi jakie są zainstalowane w moim smarku są od czapy !

Pomijając ilość dodanych obciążników to z tyłu zastosowano jakąś pseudo odstawkę / dystans tak na oko z 10cm a w dodatku z przodu sprężyna ociera o oponę ... więc jak dam nowe gumy to porażka.

Fele krzywe ... prostowanie malowanie wyważanie ... chyba lepiej i taniej wsadzić coś innego nowego ... jak sadzicie ?

Więc chyba poszukać muszę felg i opon ... pytanie czy 17 i wóz drabiniasty bez amortyzacji ale ładny czy może duże gumy ale mniej ładny wygląd a może zupełnie inna bajka i np stalowe poszerzane na zamówienie ?


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - krzyss - 02.06.2016

O lol ! Nie widziales tego przy zakupie ???


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - mariozapasnik - 02.06.2016

Krzyss - no właśnie nie ... O ile TYŁ widać gołym okiem o tyle PRZÓD tylko na kanale.

Tak więc czekają mnie nowe koła i kapcie ..


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - mariozapasnik - 02.06.2016

Mam jeszcze jeden wcale nie mniejszy PROBLEM ze Smarkiem ... nawracajacy problem ... GAŚNIE SMARKACZ kilka razy dziennie... tak jakby odcinało paliwo ... tu na forum poprzedni użytkownik prosił o poradę... Bo miał takowy problem ... przed zakupem pytałem... stwierdził że problem rozwiązał...
Cytuje: ... Wymieniłem kable zapłonowe i świece.
I śmiga aż miło Smile...

.. zaraz po zakupie było OK ale teraz problem się nasila .... wyskakuje wykrzyknik ... zero kodu błędu... wszystko na wyswietlaczu zaczyna migac ... żaden "kluczyk" się nie wyświetla. wspomaganie działa światła działają ale auto się zatrzymać musi samo a tuż przed zatrzymaniem do zera szarpie ... pomaga jedynie wylaczenie kluczyka i odczekanie i to około 1-2 min wtedy wszystko się uruchamia ...

Przy wiekszych predkosciach sie to nie dzieje tylko raczej malych i redukcjach ...

zdążyło mi się dziś ze w jeszcze toczącym się siłą rozpędu aucie przekręciłem kluczyk na OFF i za kilka sekund na ON i zaskoczyło i jak się nadal toczył przekręciłem na start i odpalił i pojechałem dalej bez zatrzymania sie ....

Ot perypetie... POMOCY Sad
.


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - krzyss - 02.06.2016

Uuuu, slabo.
W pierwszej kolejnosci inny SAM czyli skontaktuj sie z gizbernem.

Oczywiscie o ile to nie problem z paliwem/pompa.

A co mowi Star Diagnoza ?


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - mariozapasnik - 02.06.2016

SAM ???
Star Diagnoza ???

Sory jam laik Wink

Gizbern czy Pan Marek z Górczewska wawa ?


Ps.
To się dzieje raczej jak stoję na światłach... lub ruszam lub hamuje ... tak jakby na małych obrotach to się działo...


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - krzyss - 02.06.2016

To poczytaj Smile

Albo na zlocie pogadamy...


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - mariozapasnik - 02.06.2016

(02.06.2016, 23:04)krzyss napisał(a): To poczytaj Smile

Albo na zlocie pogadamy...

Taaaa... O ile się odważę na nim wogole pojawić... Wink takim dziwolągiem do tego gasnącym...

Ps. 
Ale i tak się w nim zakochałem...


RE: Cytrynowy Smart Roadster z Radomia ;-) - LAZY. - 03.06.2016

Masz jeszcze chwilę czasu do zlotu to podłącz pod komputer może coś ciekawego się dowiesz na temat gaśnięcia.


Menu