smartklub.pl
Poszukiwany Smart - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Zakup kontrolowany (http://smartklub.pl/f-zakup-kontrolowany--83)
+--- Wątek: Poszukiwany Smart (/t-poszukiwany-smart--15380)

Strony: 1 2


Poszukiwany Smart - Tommaso - 26.08.2016

Witam, jestem świeżo zarejestrowanym użytkownikiem i zwracam się z zapytaniem, czy ktoś ma lub wie, że ktoś ma w dobrym stanie, w niedużych pieniądzach, do sprzedania Smarcika?
Moje preferencje:
700 benzynka
Automat
Klima
Kolor czarny
Z udokumentowanego źródła i z udokumentowanym przebiegiem

Smart rozbraja mnie swoim nietypowym wyglądem i im dłużej się nad nim zastanawiam tym bardziej chcę posiadać takie cudo Wink

Zwracam się do Was bo zakładam, że jest to najlepsze miejsce na takie poszukiwania a z natury nie dowierzam "ciekawym" opisom zamieszczanym na ogłoszeniach wystawianych w necie (zwłaszcza tym od zawodowych handlarzy).


Samochodzik potrzebny od już, do jazdy po mieście.

Z góry bardzo dziękuję za szybką reakcję.


RE: Poszukiwany Smart - bodek1 - 26.08.2016

Witaj. Co to znaczy w " nieduzych pieniądzach ' ?


RE: Poszukiwany Smart - LAZY. - 26.08.2016

Po preferencjach mniemam że chodzi o auto w przedziale do 10k pln.


Poszukiwany Smart - Kanapa - 26.08.2016

Wiesław ma do sprzedania 0.6 za jakieś 3-4 tys. Tylko ze silnik trzeba wyremontować. Czyli extra 3-4 tysiące.
W sumie wyjdzie 6-8 tysięcy za pierwsza serię z silnikiem który polata.


RE: Poszukiwany Smart - bodek1 - 26.08.2016

No zakładając , że zawieszenie , uklad hamulcowy , jezdny  i inne drobiazgi  są o.k. Cool


RE: Poszukiwany Smart - Tommaso - 27.08.2016

(26.08.2016, 16:56)Kanapa napisał(a): Wiesław ma do sprzedania 0.6 za jakieś 3-4 tys.  Tylko ze silnik trzeba wyremontować. Czyli extra 3-4 tysiące.
W sumie wyjdzie 6-8 tysięcy za pierwsza serię z silnikiem który polata.

Witam, dziękuję za zainteresowanie moją potrzebą. 
Pisząc "nieduże pieniądze" miałem na myśli wydatek w granicach 5-8 tysięcy, sugerując się cenami rynkowymi. Nie wiem, czy dobrze mierzę bo kompletnie nie znam się na Smartach i zagadką dla mnie jest na co zwracać uwagę? Czego na przykład może brakować smarcikowi za 6tysi z 2005 czy 2006 roku skoro w opisie jest, że wszystko gra i buczy i w ogóle ideał ... A z kolei są egzemplarze po 8-9 tysi z rocznika 2002 ???
Czy mogę dostać jakiś kontakt do Wiesia?


RE: Poszukiwany Smart - Tommaso - 27.08.2016

(27.08.2016, 09:22)Tommaso napisał(a):
(26.08.2016, 16:56)Kanapa napisał(a): Wiesław ma do sprzedania 0.6 za jakieś 3-4 tys.  Tylko ze silnik trzeba wyremontować. Czyli extra 3-4 tysiące.
W sumie wyjdzie 6-8 tysięcy za pierwsza serię z silnikiem który polata.

Witam, dziękuję za zainteresowanie moją potrzebą. 
Pisząc "nieduże pieniądze" miałem na myśli wydatek w granicach 5-8 tysięcy, sugerując się cenami rynkowymi. Nie wiem, czy dobrze mierzę bo kompletnie nie znam się na Smartach i zagadką dla mnie jest na co zwracać uwagę? Czego na przykład może brakować smarcikowi za 6tysi z 2005 czy 2006 roku skoro w opisie jest, że wszystko gra i buczy i w ogóle ideał ... A z kolei są egzemplarze po 8-9 tysi z rocznika 2002 ???
Czy mogę dostać jakiś kontakt do Wiesia?
Przepraszam,
Wiesława



Poszukiwany Smart - Kanapa - 27.08.2016

He he.
Ideał za 6 tysięcy na Allegro?
Fatamorgana raczej.
Właściciele zdrowych egzemplarzy za tyle nie sprzedadzą.

Powiem Wiesławowi aby się odezwał.


Poszukiwany Smart - ŁYSY13 - 27.08.2016

No tak to jest cud ale ? Kto wie


Wysłane z iPhone 6s Łysy13 emeryt


RE: Poszukiwany Smart - krzyss - 27.08.2016

Ja tylko napisze ze smartowi za 6000.- to zasadniczo moze np. Brakowac kompresji silnika, a do sprzedania zalany gestym olejem+ wymienione swiece. Pojezdzi jeszcze z 2000-3000km a potem remont za 3-4kzl


Menu