smartklub.pl
[451] Mój smark - wczoraj i dziś :D - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [451] Mój smark - wczoraj i dziś :D (/t-451-moj-smark-wczoraj-i-dzis-d--15577)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Mój smark - wczoraj i dziś :D - damiano.o - 14.01.2019

Ja również sądzę, że każdy powinien wizualizować swoje koncepcje na swój gust który nie podlega dyskusji i ocenie Ale jeżeli masz problem z wyborem, ja bym szedł w kierunku fabrycznego pierwowzoru Czyli jeżeli przód robisz w wersji Brabus przedliftowej, to również tylną dokładkę dolną zrobił bym tak jak w przedliftowej wersji Brabus exclusive tj. dokładka ze zdjęcia nr 1. Dokładka ze zdj. 2 i 3 była częściej montowana w Brabus exclusive po tzw lifcie optycznym. Co nie znaczy, że nie można tego mieszać. Ale to jest moja subiektywna ocena, więc czyj kram tego decyzja

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Mój smark - wczoraj i dziś :D - Bocian - 14.01.2019

myślę że zakładka "Pokaż swoje auto" służy właśnie do tego żeby się pochwalić, doradzić lub usłyszeć opinie innych w temacie modów i wizualizacji autka. Ja lubię np poczytać jak również innych ogarnia tzw smartoza. Wiadomo że opinii moze być 2000 ale zakładam że odpowiedzą tylko ci co chcą pomóc i też się cieszą jakąkolwiek modem w świecie smarciaków. Teksty typu "ogarnij się "  moim zdanie akurat w tej zakładce nie do końca są na miejcu.


RE: Mój smark - wczoraj i dziś :D - Kovval - 14.01.2019

(14.01.2019, 09:35)Bocian napisał(a): myślę że zakładka "Pokaż swoje auto" służy właśnie do tego żeby się pochwalić, doradzić lub usłyszeć opinie innych w temacie modów i wizualizacji autka. Ja lubię np poczytać jak również innych ogarnia tzw smartoza. Wiadomo że opinii moze być 2000 ale zakładam że odpowiedzą tylko ci co chcą pomóc i też się cieszą jakąkolwiek modem w świecie smarciaków. Teksty typu "ogarnij się "  moim zdanie akurat w tej zakładce nie do końca są na miejcu.

Bocian, Ty masz takie zdanie ja mam inne. Jest demokracja i tego się trzymajmy. To nie jest forum kościołowe ze teksty typu ogarnij się są nie na miejscu. Widzę że co nie którzy biorą to zbyt mocno do siebie.


RE: Mój smark - wczoraj i dziś :D - skuter - 14.01.2019

z nowych rzeczy - kupione zostały:

1. filtr powietrza - pipercross
[attachment=18085]
2. dywaniki welurowe z katalogu Smartowych cudeniek
[attachment=18084]
3. ringi ochronne na felgi w kolorze czerwonym - z białymi felgami powinny fajnie zagrać Very happy
[attachment=18083]

pozdr.,
t.


Mój smark - wczoraj i dziś :D - damiano.o - 14.01.2019

Dywaniki welurowe u mnie w zimie się nie sprawdziły Zrobił się gnój bo wilgoć nie nadążała z nich odparować dlatego przerzuciłem się na gumowe całorocznie Z nakładkami na ranty felg też trzeba uważać Źle założone albo mogą spowodować nieszczelność a zbyt ostrożnie założone odlatują .... na szczęście nie wyprzedzają samochodu

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Mój smark - wczoraj i dziś :D - skuter - 14.01.2019

Smile dzięki za info Smile

1. mam oryginalne dywaniki gumowe, welurowe kupiłem na okres wiosenno-letni Very happy
2. zobaczymy co z ringami, mocowania wyglądają solidnie - jak odpadną będzie płacz  Laughing

pozdr.,
t.


RE: Mój smark - wczoraj i dziś :D - skuter - 16.01.2019

... pipercross osadzony w puszce, poszerzenia tylne kupione [będą czarne] i małe rękodzieło z dzisiaj:

1.
[attachment=18087]

2.
[attachment=18088]

3. 
[attachment=18089]

teraz tylko pozostaje do zamontowania tylny tłumik z wydmuchem pośrodku Rolleyes , sprężyny [by troszkę zejść do ziemi] i hamulce - tarcze/klocki/przewody/płyn [niestety z tarczami Confused jest tak sobie - 3ba szukać wyjścia awaryjnego, ale jak się nie ma co się lubi to się poszuka zastępstwa]

pozdr.,
t.


Mój smark - wczoraj i dziś :D - damiano.o - 16.01.2019

Fajnie To dalej do przodu

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Mój smark - wczoraj i dziś :D - skuter - 17.01.2019

Si, dalej do przodu - siłą rozpędu zostały kupione oryginalne wycieraczki [stare są jeszcze OK, ale co tam niech sobie leżą]

[attachment=18098]

pozdr.,
t.


RE: Mój smark - wczoraj i dziś :D - Jerzman - 17.01.2019

dużo droższe są oryginały z salonu od np boschowskich z normalnego sklepu Wink ?


Menu