smartklub.pl
Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały (/t-cos-do-bagaznika-aby-zakupy-sie-nie-przewracaly--1561)



Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - Gość - 26.05.2008

Witam
Potrzebuję jakiegoś patentu na przewracające się zakupy w bagażniku i lądujące przez przednie siedzenia na przodzie. Na oficjalnej stronie smarta są takie różne fajne akcesoria. Gdzie to można w dobrej cenie kupić do Smarta Fortwo pierwsza edyzcja?


Re: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - Gość - 26.05.2008

Moja mama sobie kupiła kosz wiklinowy...
Pozdrawiam Paweł


Re: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - Gość - 27.05.2008

Dzięki


Re: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - All-capone - 27.05.2008

czasami w sklepie dla zwierzaków można kupic takie duuuże legowisko wiklinowe - do bagażnika smartowego jak znalazł Smile


Re: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - sewcio - 27.05.2008

hehe, bo normalnie ten bagażnik jest taki wielki, że chyba musiałbyś być anorektykiem, żeby Ci się tam mogły jakieś zakupy przewracać...
My, jak robimy zakupy, to mamy prawie po sam dach załadowane, a góra rolety wisi za fotelami Smile, więc ściśnięte zakupy nie mogę się przewracać Wink


Re: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - PKO - 28.05.2008

Cytat:sewcio napisał(a):
hehe, bo normalnie ten bagażnik jest taki wielki, że chyba musiałbyś być anorektykiem, żeby Ci się tam mogły jakieś zakupy przewracać...
My, jak robimy zakupy, to mamy prawie po sam dach załadowane, a góra rolety wisi za fotelami Smile, więc ściśnięte zakupy nie mogę się przewracać Wink


wyglad bagaznika moze i nie jest powalajacy ale ja przywiozlem smartini z bremen i na pokladzie byl komplet (ja+pazazer) cztery kola letnie cztery proszki po 5,8kg kazdy i dwie duze "siatki"zakupow(chemia i kosmetyki)wszysko sie zmiescilo Laughing


pozdr


Re: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - Boss - 28.05.2008

Ja to rozwiązałem w następujący sposób:[img]
[Obrazek: skrzynka2jg5.jpg]
[Obrazek: skrzynka1ke0.jpg]
dodam jeszcze, że skrzyneczka jest składająca się Smile


Re: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - Gość - 28.05.2008

Hehe ja też własnie zaopatrzyłam sie w taka skrzyneczkę z myślą o bagażniku mojego Smarcika ;-p.Koszt niewielki (ok.8 zeta) a efekt gwarantowany.


Re: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - jaqub - 28.05.2008

mysle ze do zwyklego FT tez bedzie pasowac... mam w cabrio taka polke pionowo/pozioma z twardego materialu, dzieki ktorej oddzielona jest przestrzen pasazerska od bagazowej Smile


Re: Coś do bagażnika aby zakupy się nie przewracały - Gość - 28.05.2008

Można taki koszyk a na dole rzepy samoprzylepne aby nie "jeździł" na zakrętach Smile


Menu