smartklub.pl
Smart Times 2017 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Smart Times 2017 (/t-smart-times-2017--15828)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Smart Times 2017 - Gantz - 29.04.2017

Witajcie.
Ponieważ odzyskałem tożsamość to mogę zapewnić, że z działalności klubu się nie wycofuje. 
Ja też wybieram się na ST2017 i dlatego też osobiści przygotowałem propozycję strojów narodowo-klubowych.
Osobiście jestem trochę "zmęczony" koszulkami za 20 zł, które po 1 praniu nadają się do czyszczenia auta więc w tym roku postanowiłem, że przygotuję stroje, które będą łączyć zarówno akceptowalną cenę ale też odpowiednią jakość.
Wszystkie przedstawione poniżej elementy są objęte gwarancją. Na zakupione towary otrzymacie paragon. Wspólnie z firmą przygotowującą projekty wybieraliśmy dobrej jakości koszulki, kurtki i czapeczki. Jeśli ktoś będzie jechał większym samochodem to będzie mógł nabyć na zlot nasze klubowe leżaki. Szczegóły dotyczące sposobu zakupu znajdziecie w odrębnym poście. 
Pozdrawiam


RE: Smart Times 2017 - filiproll - 29.04.2017

i to mi się podoba


RE: Smart Times 2017 - Yankees - 29.04.2017

(29.04.2017, 01:25)Gantz napisał(a): Witajcie.
Ponieważ odzyskałem tożsamość to mogę zapewnić, że z działalności klubu się nie wycofuje. 
Ja też wybieram się na ST2017 i dlatego też osobiści przygotowałem propozycję strojów narodowo-klubowych.
Osobiście jestem trochę "zmęczony" koszulkami za 20 zł, które po 1 praniu nadają się do czyszczenia auta więc w tym roku postanowiłem, że przygotuję stroje, które będą łączyć zarówno akceptowalną cenę ale też odpowiednią jakość.
Wszystkie przedstawione poniżej elementy są objęte gwarancją. Na zakupione towary otrzymacie paragon. Wspólnie z firmą przygotowującą projekty wybieraliśmy dobrej jakości koszulki, kurtki i czapeczki. Jeśli ktoś będzie jechał większym samochodem to będzie mógł nabyć na zlot nasze klubowe leżaki. Szczegóły dotyczące sposobu zakupu znajdziecie w odrębnym poście. 
Pozdrawiam
Dora robota Ganz'ol !! Smile

Damskie polówki będą dostępne??

Teraz proszę tylko o ceny i wchodzę w zamówienie Smile


RE: Smart Times 2017 - CodeBoy - 29.04.2017

No ładne cacko, to ja poproszę ceny i instrukcje co i gdzie Smile


RE: Smart Times 2017 - obwd-crash - 29.04.2017

(29.04.2017, 01:25)Gantz napisał(a): Witajcie.
Ponieważ odzyskałem tożsamość to mogę zapewnić, że z działalności klubu się nie wycofuje. 
Ja też wybieram się na ST2017 i dlatego też osobiści przygotowałem propozycję strojów narodowo-klubowych.
Osobiście jestem trochę "zmęczony" koszulkami za 20 zł, które po 1 praniu nadają się do czyszczenia auta więc w tym roku postanowiłem, że przygotuję stroje, które będą łączyć zarówno akceptowalną cenę ale też odpowiednią jakość.
Wszystkie przedstawione poniżej elementy są objęte gwarancją. Na zakupione towary otrzymacie paragon. Wspólnie z firmą przygotowującą projekty wybieraliśmy dobrej jakości koszulki, kurtki i czapeczki. Jeśli ktoś będzie jechał większym samochodem to będzie mógł nabyć na zlot nasze klubowe leżaki. Szczegóły dotyczące sposobu zakupu znajdziecie w odrębnym poście. 
Pozdrawiam

Nie obraź się, nie czytałem jeszcze Twego przyznania się do wszelkich win, ale słyszałem dzisiaj o tym, CZY TY NAS ABY NIE WKRĘCASZ ???


RE: Smart Times 2017 - RobsonWawa - 21.05.2017

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Mad
Widzę ,że w tym poście wszystkie tematy jak kwiatki bez wody - umierają Sad

Do wyjazdu zostały 3 tyg.

Temat koszulki - inicjatywa padła
prezes rzucił kontr-propozycję i przepadł Sad
Żadnej próby organizacji, koordynacji, zainteresowania.
[attachment=16253]


To już ostatni dzwonek aby się zorganizować na wyjazd.
Samolot - odpada , zlot smarta bez swojego smarta -bez sensu.
Rodzinnie - odpada z racji szkoły Igorka
Chętnych na zorganizowanie przejazdu w tempie turystycznym brak.
TNT dostarczyło by smarta do Barcelony samolotem ale koszty Evil or very mad
"Co robić panie prezesie, co robić" ?


RE: Smart Times 2017 - BASTOS - 21.05.2017

Niestety wygląda to jak wygląda.
Co nie odstrasza mnie przed wyjazdem, czasu mam tyle ile dostałem urlopu.
Co do ubioru z katalogu hm... zestaw dla trzech osób dość zawyża mój budżet wyjazdowy. ( i tak zawyżony o koszt paliwa ze względu na zmiane smarta)
Myslałem o koszulkach związanych z wyjazdem takich w cenie 25-35 zł. i jakaś naklejeczka na szybke.
Jednak i bez tego da się pojechać, w końcu nie to jest najważniejsze.
Jakby co to jedno miejsce mam wolne w smarku.


RE: Smart Times 2017 - rogas - 21.05.2017

Naklejki można powielić z poprzednich lat. Koszulkę tania można powielić z Hamburga (z mała poprawą bo cienka obrysów-ka wyszła flagi ).
Pytanie może ktoś ma dojście do ploteru i może wyciąć grafikę (opcja dwa przesyłamy grafikę każdy we własnym zakresie idzie do firmy poligraficznej na własny koszt itp realizuje naklejkę).

Ja nie jestem grafikiem i nie jest to wszystko takie ... proste a widać nowych zdolnych ludzi brak :(

[attachment=16254]


RE: Smart Times 2017 - rogas - 21.05.2017

Robert ja bym poleciał i wynajął smarta

The approved conditions for the rental cars are as follows:

40,00€ per car per day (including taxes)
5.000 km free of charge
Full risk insurance with a deductible of 300,00€
Optional extras:
Additional driver at no charge
Child seat at no charge (subject to availability)

Jak wypożyczysz forfoura to się dorzucam na miejscu jak zabierzesz moją rodzinę na zwiedzanie Smile


Smart Times 2017 - ŁYSY13 - 21.05.2017

Takie ktoś zrobił [Obrazek: b6a40e796977cd49f24a1e57d56da544.jpg]

Łysy 13 pozdrawia


Menu