smartklub.pl
2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe (/t-2017-weekend-majowy-propozycje-zlotowe--15911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - etamin - 28.04.2017

(27.04.2017, 22:14)Andreas napisał(a): Spotkanie odbędzie się. Nie odwołany Wink

Kiedy i gdzie (myślę o dorocznym spotkaniu SMARTÓW w dniach 1-3 maja)


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - krzyss - 28.04.2017

Ogolnopolskie sie nie odbedzie, nie mieszajcie. Bedzie luzne spotkanie paru osob.

Ogolnopolski sie odbedzie kiedys... nie ma terminu podanego.


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - rogas - 28.04.2017

Pogody dla wszystkich podróżników !!!!


2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - damiano.o - 28.04.2017

Szybki spot z Wiesławem
bo jeszcze ma kawałek Wink[Obrazek: 85278411554847f766e4d8ef796520ac.jpg]

Tapnięte z SG NOTE 4


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - klaudia - 28.04.2017

Ogólnopolskie spotkanie było planowane na weekend majowy (już od dawna). Andreas namówił na nie grupę smartów niemieckich i po niemieckim zlocie w Zgorzelcu cała ekipa miała się udać nad Solinę na polskie spotkanie. Niestety jak juz dość zaawansowane przygotowania z ich strony były poczynione zlot ogólnopolski został odwołany (info od osób trzecich zresztą, ale ponoć prawdziwe). Andreas mimo to nie zrezygnował z wyprawy (po pierwsze się już napalił, po drugie chciał zachować twarz przed znajomymi z klubu), jedynie zaplanował sam czas nad Soliną dla całej grupy.

Wyruszamy jutro rano z Chemnitz, reszta planu jak opisane w postach powyżej. Grupa liczy 10-11 smartów, więc jest całkiem spora, gdyby ktoś się w ostatniej chwili zdecydował dołaczyć na którymś etapie może nas sledzić na mapie google :P wystarczy podać nam adres mailowy z konta google (lub wpisać tu na forum, bo musimy podać, kto może nas śledzić), zalogować się, otworzyć mapę i śledzić czerwony punkt z literą A. Gdyby ktoś się zdecydował dołączyć do nas na dłużej noclegi musi już sobie niestety sam załatwić.

Do zobaczenia! Smile


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - Gantz - 29.04.2017

BARDZO WSZYSTKICH PRZEPRASZAM ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ ZWIĄZANĄ Z OFICJALNĄ ORGANIZACJĄ OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU I PROSZĘ O WYBACZENIE.
Żeby nie zaśmiecać tego na nowo żyjącego tematu zapraszam do nowego wątku. Tam będzie można mnie pejczować, obrzucać błotem itp
To miejsce zostawiam tym co uratowali sytuację i podążają na spotkanie.
Jedyne co mi pozostaje, to życzyć bezpiecznej drogi.


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - Ika77 - 29.04.2017

A my już w Polańczyku Smile
Niestety w czwartek pewna starsza pani wyjeżdzając z podporządkowanej drogi myślała, że przeniknie przez mojego F2 ale zatrzymła sie na drzwiach... które niestety są do wymiany.... musieliśmy przyjechac w Bieszczady "cytrynką" ale i tak będzie miło spotkac się z tymi ktorzy dojadą Smile

Do zobaczenia


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - obwd-crash - 29.04.2017

To tak na szybko, mój widok rano w Czechach przy hotelu (początkowe i końcowe zdjęcia) a dalej to już przystanek w górach w drodze z Naklerov do Drezna (40km) i podczas dzisiejszego dnia
Zdjęcia z 29-04-2017

Zdjęcia z 30-04-2017
Praca przy kopiowaniu zdjęć Laughing
[attachment=16160]


Menu