smartklub.pl
2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe (/t-2017-weekend-majowy-propozycje-zlotowe--15911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - __BK__ - 11.01.2017

Do Lwowa tylko 150km więc też warto skorzystać z takiej okazji. Ktoś z Was tamtejszymi drogami podróżował?


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - Ika77 - 11.01.2017

Nie wiem jak jest teraz odkąd starają się o wejście do unii ale w 2010 roku wybraliśmy się na wycieczkę do Lwowa (na szczęście autokarową z ukraińską przewodniczką)... było pięknie jeśli chodzi o samo miasto ale.... Zaczęło się od granicy gdzie kilkaset metrów za nią zatrzymał nas patrol policji/milicji i kazali płacić jakieś ubezpieczenie, przewodniczka wybiła im to z głowy na szczęście Smile . Droga od granicy nie była najlepsza łącznie z tym, że poboczem spacerowały krowy. Jest jednak szansa, że do Euro 2012 poprawili stan drogi Wink i teraz jest już ok. A w drodze powrotnej na granicy po stronie Ukraińskiej kolejne wymuszenia/haracze za szybsze załatwienie przejazdu do Polski..... wycieczka była naprawdę udana można więc przemyśleć sprawę. Z praktycznego punktu widzenia dobrze byłoby mieć kogoś znajomego po drugiej stronie granicy...

... chociaż może jeśli zobaczą sznur "smarciaków" to będą bardziej skupieni na podziwianiu niż utrudnianiu


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - krzyss - 11.01.2017

Na ukraine to chyba wozem pancernym...

BTW Gantz, potrzebny pilne okreslenie terminow... zlot smartow jest ? 29,30,1 maja ? czy kiedy... bo to sie troche wszystko komplikuje Smile


2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - Marek - 12.01.2017

Ja umówiłem się juz z Andreasem spotykam się z jego konwojem w Zgorzelcu i jego zaplanowaną trasą o noclegami podążamy do celu spotkania.

monday, 05/01: Goerlitz - Zgorzelec - Hejnice (CZ) - Harrachov (CZ) - Sklarska Poreba (PL) - Karpacz (PL) - Broumov (CZ) - Klodzko (PL)

Tuesday, 05/02: Klodzko - Jesenik (CZ) - Zilina - (SK)

Wednesday, 05/03: Zilina (SK) - Tatry (Strbske Pleso-SK) - Dunajec/Pieniny(PL) - Nowy Sacz(PL), Hotel Nearby

Thursday, 05/04: Nowy Sacz - Gorlice - Jaslo (Sightseeing Karpacka Troja) - Solina

Zapewne będzie ciekawiej niż miałbym jechać przeć cała Polskę sam.
Myśle ze kto może i chce ma blisko itp powinien dołączyć do ich konwoju.
Będzie naprawdę ciekawie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - damiano.o - 12.01.2017

Czyli będziecie jechali przez Jelenią Górę Smile W takim razie ja się podłączam w JG Smile
Ale chwila!!! Marek, to do Soliny dojedziemy już po naszym zlocie! Bo 4-go maja!
Kurcze! szkoda, że nie ma jeszcze dokładnego rozkładu dla zlotu ogólnopolskiego Sad


2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - Kanapa - 12.01.2017

Tez kombinuje podłączyć się pod konwój w okolicach Kłodzka.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - damiano.o - 12.01.2017

Kanapa, a czemu w Kłodzku? to przyjedź do JG i pociśniemy razem Wink


2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - Kanapa - 12.01.2017

Będziemy jechać z Gdańska do Wrocławia - pózniej nie wiem którędy.
Może być i JG.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - damiano.o - 12.01.2017

Klodzko i JG ta sama droga a dłużej w "karawanie" będziesz jechał Wink


RE: 2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe - tomcio83 - 26.01.2017

Są już jakieś szczegóły?? Wiem ,że jeszcze kawałek czasu ale może coś już ustalone.Widziałem mapkę z przelotem smarków ale bardziej konkret interesuje mnie jezioro co i jak Smile


Menu