smartklub.pl
prosze o rade :) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Zakup kontrolowany (http://smartklub.pl/f-zakup-kontrolowany--83)
+--- Wątek: prosze o rade :) (/t-prosze-o-rade--16003)

Strony: 1 2 3


RE: prosze o rade :) - smart1 - 21.01.2017

Dzisiaj oglądałam smarciki stoja w tym samym komisie.Ten limonkowy wnetrze ma choćby z fabryki .ten czarny już trochę gorzej.Jutro jadę sprawdzić jak chodzą; ) bo dzisiaj już zamykali.Zastanawia mnie cena dlaczego starszy jest droższy od młodszego?


RE: prosze o rade :) - Qaptur - 21.01.2017

Może dla tego że ma mniejszy przebieg, po 100tys km trzeba w 600 myśleć o remoncie silnika, trzeba by sprawdzić stan fachowym okiem np czy bierze olej, rura wydechowa czarna, w kolektorze dolotowym nie jest mokro, kopci po rozgrzaniu itd.
Tak patrząc bez sprawdzania brałbym tego czarnego, poliftowy, klima itd. a z tym przebiegiem obstawiałbym że silnik już był robiony, obrotomierz i zegarek zawsze można dokupić za 2 stówki.


RE: prosze o rade :) - wallace - 21.01.2017

smart1 jedź oglądać z kimś kto się zna na autach,z życia wiem,że sprzedający robią problem z jazdą próbną autem na niemieckich blachach,że niby nie ma przeglądu itp a tak naprawdę często chcą coś ukryć.


RE: prosze o rade :) - smart1 - 21.01.2017

Mi się bardziej podoba ten limonkowyWink wnętrze zadbane i z zewnątrz też. Może faktycznie ma niski przebieg Smile oby
jutro dobrze chodził po odpaleniu


prosze o rade :) - Marek - 21.01.2017

Limonkowy to przedlift bez ESP jeśli to twoje pierwsze auto to to Brdzie kiepski wybór zwłaszcza teraz zimą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: prosze o rade :) - smart1 - 21.01.2017

Co to znaczy zima będzie kiepski Wybór?
Teraz jeżdżę audi a4 w zimę jest ok
rozumie że smart śmiga w zimie po całej drodze?


prosze o rade :) - frygi - 22.01.2017

Przepraszam że spytam - czy poczytałaś trochę forum ? Wiesz co to przed i po lift ?
Wiesz tak tylko pytam. Hmm smart to jakby to powiedzieć fajnie - takie trochę inne auto. Czy jeździłaś kiedykolwiek smartem ?

Wszyscy dają Ci naprawdę dobre rady - poszukaj, poczytaj, a jeśli jest taka możliwość zabierz do obejrzenia i sprawdzenia ze sobą kogoś kto zna te auta
Taka dobra rada


RE: prosze o rade :) - smart1 - 22.01.2017

Nigdy nie jeździłem smartem
Obecnie jeżdżę audi a4b5 i jak tak piszecie to zaczynam sie obawiać. Myślałam że nie ma różnicy haha wiadomo że w zakręty już aż tak szybko wchodzić nie będę; )


RE: prosze o rade :) - przemolka1 - 22.01.2017

Jest różnica i to spora , po pierwsze smart ma napęd na tylną oś po drugie ma krótki rozstaw osi i jazda takim pudełkiem w zime może nastręczać trochę problemów Wiem co piszę bo to moja pierwsza zima jazdy smartem i pomimo tego że jeżdzę bardzo długo i mam doświadczenie w jeżdzie zimą to pomimo tego byłem bardzo zaskoczony jak smart zachowuje się na ośnieżonej drodze.


RE: prosze o rade :) - smart1 - 22.01.2017

Nawet przy małych prędkościach lata po drodze ?


Menu