smartklub.pl
nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika (/t-nakladki-na-kierunkowskazy-uszczelki-polka-bagaznika--16034)

Strony: 1 2


nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - Smerfetka86 - 31.01.2017

Poszukuję 2 szt nakładek na kierunkowskazy do 450 oraz uszczelek (dystansów) do półki bagażnika, moja ich nie posiada i strasznie półka hałasuje podczas jazdy Evil or very mad


RE: nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - Qaptur - 31.01.2017

Te kapselki mają ci co handlują częściami, kupowałem od gościa z Allegro z miejscowości Mińsk Mazowiecki


RE: nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - wallace - 31.01.2017

(31.01.2017, 09:51)Smerfetka86 napisał(a): Poszukuję 2 szt nakładek na kierunkowskazy do 450 oraz uszczelek (dystansów) do półki bagażnika, moja ich nie posiada i strasznie półka hałasuje podczas jazdy Evil or very mad
Jest coś takiego jak uszczelka (dystans)do rolety bagażnika ? jak to wygląda?


nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - Kanapa - 31.01.2017

Gumki na naciągnięte na trzpienie półki.
Idź do metalowego i wypatrz jakąś izolacyjną taśmę gumową lub piankową - ewentualnie uszczelki typu oring.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - obwd-crash - 31.01.2017

(31.01.2017, 17:03)wallace napisał(a):
(31.01.2017, 09:51)Smerfetka86 napisał(a): Poszukuję 2 szt nakładek na kierunkowskazy do 450 oraz uszczelek (dystansów) do półki bagażnika, moja ich nie posiada i strasznie półka hałasuje podczas jazdy Evil or very mad
Jest coś takiego jak uszczelka (dystans)do rolety bagażnika ? jak to wygląda?

Można kupić w Smart Center, ale cena powala. Chyba około 10 zł (jeżeli się nie mylę) za końcówki na 1 drążek, a w rolecie są 3 drążki.


RE: nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - Gapa. - 31.01.2017

Napisz do Kasi Przemka ( kasiunqa ) z Gdyni


nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - Marek - 31.01.2017

Mam jeden takiego koloru lekko pęknięty. Jam obrócisz pęknięciem na dół to nie będzie widać. Oddam za darmo.
Na zlocie....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - LAZY. - 01.02.2017

Jak ci te rurki od półki się telepią to albo nałóż na końce rurki termokurczliwe, albo szukaj pod nazwą zaślepki gumowe do rur.


RE: nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - Smerfetka86 - 01.02.2017

(31.01.2017, 18:48)obwd-crash napisał(a):
(31.01.2017, 17:03)wallace napisał(a):
(31.01.2017, 09:51)Smerfetka86 napisał(a): Poszukuję 2 szt nakładek na kierunkowskazy do 450 oraz uszczelek (dystansów) do półki bagażnika, moja ich nie posiada i strasznie półka hałasuje podczas jazdy Evil or very mad
Jest coś takiego jak uszczelka (dystans)do rolety bagażnika ? jak to wygląda?

Można kupić w Smart Center, ale cena powala. Chyba około 10 zł (jeżeli się nie mylę) za końcówki na 1 drążek, a w rolecie są 3 drążki.
No wlasnie podobno naklad wyczerpany i juz nie do dostania Confused


RE: nakładki na kierunkowskazy / uszczelki półka bagażnika - Smerfetka86 - 01.02.2017

(01.02.2017, 00:31)LAZY. napisał(a): Jak ci te rurki od półki się telepią to albo nałóż na końce rurki termokurczliwe, albo szukaj pod nazwą zaślepki gumowe do rur.

bede kombinowac Evil or very mad  dzieki za podpowiedz


Menu