smartklub.pl
[451] Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 451 - smart fortwo II (http://smartklub.pl/f-model-451-smart-fortwo-ii--67)
+---- Dział: Technika (http://smartklub.pl/f-technika--91)
+---- Wątek: [451] Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? (/t-451-czy-mozna-dolozyc-klimatyzacje-do-smarta--16704)

Strony: 1 2 3


RE: Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - obwd-crash - 09.07.2017

(09.07.2017, 11:50)IRIAD napisał(a):
(07.07.2017, 13:59)angelagela2690 napisał(a): Kupilam dobry model. Frustracji bylo duzo, bo pol Polski przejechalam i w koncu trailam na porzadnego i zadbanego smacicha. Poprzednie piekne na zdjeciu, a na miejscu okazywaly sie trupami. Dlatego chce w niego zainwestowac. Wiem, ze latwiej sprzedac i kupic z klima, ale nie o to mi tutaj chodzi. Smart ma mi dlugo sluzyc Smile

Witam!
montaż klimy nie taki drogi i straszny jak opisują.
mnie tzw komplet "zabawek" wyszedł 420zł ( kupowane na "szrocie osobiście po gruntownym sprawdzeniu
najważniejsze ciśnienie sprężarki, szczelność skraplacza- tzw chłodnicy- można sprawdzić na szrocie przy minimalnym oprzyżądowaniu-do tego dobry przyjaciel który ma pojęcie o mechanice jedno popołudnie lub dwa dla laika i klima hula aż miło. Na marginesie warto zamienić sprężarkę na mocniejszą.

piszesz o 450 czy 451 o którym pisze koleżanka ?


RE: Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - IRIAD - 09.07.2017

(09.07.2017, 11:56)obwd-crash napisał(a):
(09.07.2017, 11:50)IRIAD napisał(a):
(07.07.2017, 13:59)angelagela2690 napisał(a): Kupilam dobry model. Frustracji bylo duzo, bo pol Polski przejechalam i w koncu trailam na porzadnego i zadbanego smacicha. Poprzednie piekne na zdjeciu, a na miejscu okazywaly sie trupami. Dlatego chce w niego zainwestowac. Wiem, ze latwiej sprzedac i kupic z klima, ale nie o to mi tutaj chodzi. Smart ma mi dlugo sluzyc Smile

Witam!
montaż klimy nie taki drogi i straszny jak opisują.
mnie tzw komplet "zabawek" wyszedł 420zł ( kupowane na "szrocie osobiście po gruntownym sprawdzeniu
najważniejsze ciśnienie sprężarki, szczelność skraplacza- tzw chłodnicy- można sprawdzić na szrocie przy minimalnym oprzyżądowaniu-do tego dobry przyjaciel który ma pojęcie o mechanice jedno popołudnie lub dwa dla laika i klima hula aż miło. Na marginesie warto zamienić sprężarkę na mocniejszą.

piszesz o 450 czy 451 o którym pisze koleżanka ?



RE: Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - IRIAD - 09.07.2017

(09.07.2017, 14:54)IRIAD napisał(a):
(09.07.2017, 11:56)obwd-crash napisał(a):
(09.07.2017, 11:50)IRIAD napisał(a):
(07.07.2017, 13:59)angelagela2690 napisał(a): Kupilam dobry model. Frustracji bylo duzo, bo pol Polski przejechalam i w koncu trailam na porzadnego i zadbanego smacicha. Poprzednie piekne na zdjeciu, a na miejscu okazywaly sie trupami. Dlatego chce w niego zainwestowac. Wiem, ze latwiej sprzedac i kupic z klima, ale nie o to mi tutaj chodzi. Smart ma mi dlugo sluzyc Smile

Witam!
montaż klimy nie taki drogi i straszny jak opisują.
mnie tzw komplet "zabawek" wyszedł 420zł ( kupowane na "szrocie osobiście po gruntownym sprawdzeniu
najważniejsze ciśnienie sprężarki, szczelność skraplacza- tzw chłodnicy- można sprawdzić na szrocie przy minimalnym oprzyżądowaniu-do tego dobry przyjaciel który ma pojęcie o mechanice jedno popołudnie lub dwa dla laika i klima hula aż miło. Na marginesie warto zamienić sprężarkę na mocniejszą.

piszesz o 450 czy 451 o którym pisze koleżanka ?

450 cdi i 451cdi to samo- 451benzyna rózni sie tylko mocowaniem spręzarki cena sprezarki nawet niższa od450
451benzyna 1.0 sprężarka jak w Merc A klasa dlatego można założyc mocniejszą


RE: Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - krzyss - 09.07.2017

A co daje mocniejsza ?


Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - angelagela2690 - 11.07.2017

Dorze Panowie ... co muszę dokładnie kupić. Jakie części ? Jestem zdecydowana. I czy przycisk do włączenia klimatyzacji tez muszę zamówić ? Ponieważ w tej chwili jest to zwykła zaślepka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - krzyss - 12.07.2017

Ale dzwonilas na podany numer ? Tam Ci gosc powie co zamowic. Lepiej bez konsultacji nie zamawiaj, bo zostaniesz z klimatyzacja ale w bagazniku.
I tak, guzik tez potrzebujesz ale to jest akurat najkniejszy problem Smile


Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - angelagela2690 - 12.07.2017

A Ok. Dobrze to zadzwonię i się dowiem co i jak , dziękuje Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - IRIAD - 14.07.2017

(09.07.2017, 21:12)krzyss napisał(a): A co daje mocniejsza ?

większość wydajność przy niskich obrotach np w jeżdzie miejskiej


RE: Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - ponurypredator - 09.08.2022

Hej odświeżam wątek. mam na oku brabusa 2003 rok ze wszystkim poza klimą. Ktos na śląsku by się podjął i ew. ile by to teraz kosztowało?


RE: Czy mozna dolozyc klimatyzacje do smarta ? - damiano.o - 09.08.2022

(09.08.2022, 12:28)ponurypredator napisał(a): Hej odświeżam wątek. mam na oku brabusa 2003 rok ze wszystkim poza klimą. Ktos na śląsku by się podjął i ew. ile by to teraz kosztowało?
Jesteś pewien że to Brabus? Fabryczne Brabusy to były z reguły najbogatsze wersje wyposażeniowe? Stąd moje pytanie pod kątem weryfikacji auta przed zakupem

Pozdrawiam z RS Concept


Menu