smartklub.pl
Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice (/t-wspolna-jazda-do-zell-w-peletonie-start-katowice--1710)

Strony: 1 2 3 4 5


Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - Gość - 14.08.2008

Ejo ... Ci którzy sie chcą przylączyć do naszego peletonu z który rusza z Katowic podaję planową trasę, na prośbe Gotka.

Ok. 7 rano ruszamy spod Hotelu ETAP przy al. Roździeńskiegow Katowicach i drogami E462/E75/1 i 67 jedziemy na Czeski Cieszyn (ok. 40min), dalej droga E/75 i E50/E75 a nastepnie D1/E50/E75 i D2/E65/E75 do D4 i A4/E58/E60 aż do drogi numer 8 granica austryjacka Schwechat.Potem S1Linz i A21/E50 i A1/E55/E60 Salzburg, potem A10/E55 Villach i droga 43 Werfen a potem już B159 i Zell am See. Ci którzy chcą sie dołączć w Polsce zapraszamy miedzy 7 i 8 rano na trasę Katowice - Czeski Cieszyn lub pod Hote Etap. Do zobaczenia. Aaaaa ..... byłbym zapomniał, jedzie z nami Piotruś z W-wy ale jazda w peetonie będzie bezplatnaSmileSmileSmileSmile.


Re: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - Gość - 14.08.2008

Zapomniałem, startujemy oczywiście w czwartek o 7ej. ranoSmileSmileSmile


Re: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - Gość - 14.08.2008

moja prośba była motywoana tym iz ludzie sie odzywaja na gg ( co mnie bardzo cieszy ) i pytają a ja nie mam pojecia co wam powiedziec Smile

Wszystko jest jasne dziekuje Tomku Smile


Re: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - Sebartus - 14.08.2008

Kierowca podróżujący czeskimi drogami powinien obowiązkowo posiadać w samochodzie:
- zapasowy bezpiecznik elektryczny,
- zapasowe żarówki (po jednej sztuce z każdego rodzaju)
- podnośnik samochodowy
- klucz do demontażu kół,
- koło zapasowe
- apteczkę samochodową,
- trójkąt ostrzegawczy.


a po co pchać się na Czechy :-? nie lepiej jechać przez Zwardoń Laughing :
Google map: Katowice >>> Zell am See 837 km – około 9 godz. 14 min


Re: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - Gość - 15.08.2008

jestem ciekaw czy kierowców smarta obowiązuje też takie wyposażenie bo np po co nam klucz do kół ? :-? koło zapasowe to co mam dwa wozić ? :-? podnośnik też bez tych rzeczy nam nie jest potrzebny Very happy


Re: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - Sebartus - 15.08.2008

Cieżko powiedzieć, myśle że raczej nikt sie do tego nie przytrzepi, ale z tymi żarówkami to już większe przegięcie jest Very happy, oczywiscie bezpieczniki zapasowe też każdy ma Very happy

Raczej chodziło mi iż tą trasą jest chyba szybciej ale mogę się mylić, najlepiej jak się ktoś wypowie z tych co już byli Laughing


Re: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - basteks - 15.08.2008

Sebartus - nas obowiązują polskie przepisy. Masz w samochodzie to co wymagane jest w Polsce.


Re: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - Gość - 15.08.2008

A co jest potrzebne w Polsce wie ktos?


Re: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - kmalinek - 15.08.2008

Apteczka, trójkąt ostrzegawczy, ważna gaśnica Very happy


Re: Wspólna jazda do Zell w peletonie .... start Katowice - Sebartus - 15.08.2008

i płyta ze smerfnymi hitami Very happy

niech ktoś wrzuci na google tą trase przejazdu Razz


Menu