smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - sewcio - 12.07.2020

No i już po... Było miło Was poznać i Wasze Smarty też Wink Fajnie spędzone popołudnie. Czekam na kolejne z niecierpliwością. Pozdrawiam Wszystkich.


RE: Spotkania Śląsk - Lupak - 12.07.2020

Dzięki za spotkanie z każdym razem jest nas więcej i to się chwali.
Pozdrawiam


RE: Spotkania Śląsk - sewcio - 12.07.2020

Wibi79, znalazłem ten kluczyk... Jednak jestem chomikiem nie z tej Ziemi...  Very happy


[attachment=19182]


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 13.07.2020

Żeby tradycji stało się zadość:

[attachment=19183]

Po raz kolejny o jednego smarta więcej Wink

Dziękuję Kolegom za przybycie i za miło spędzone popołudnie Smile

Pozdrawiam... i do następnego razu Smile


RE: Spotkania Śląsk - wibi79 - 13.07.2020

(12.07.2020, 21:55)sewcio napisał(a): Wibi79, znalazłem ten kluczyk... Jednak jestem chomikiem nie z tej Ziemi...  Very happy

@ sewcio
Rzeczywiście Twój bezpiecznik w tym kluczyku wygląda zewnętrznie nieco inaczej ale sądzę, że funkcje spełnia takie same jak ten czarny bezpiecznik który pokazywał raffa. Mam taki bezpiecznik i jeśli tylko on jest uszkodzony to bez problemów Ci wymienię.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 13.07.2020

Wychodzi na to, że wczoraj powinienem był jednak siedzieć z drugiej strony stołu Very happy

Po uważnym sprawdzeniu wychodzi na to, że jeśli przerzucam z A na N i potem na R i gaszę silnik, to po odpaleniu i przejściu z R na N i dalej w lewo od razu mam na A Very happy

Natomiast bardzo rzadko parkuję na raz - najczęściej wciskam się w jakieś dziwne smartowe miejsca. I pewnie odruchowo przerzucam tam na 1. A potem R i stąd zdziwienie.

Muszę bardziej się pilnować! Very happy


RE: Spotkania Śląsk - sewcio - 13.07.2020

(13.07.2020, 13:12)wibi79 napisał(a):
(12.07.2020, 21:55)sewcio napisał(a): Wibi79, znalazłem ten kluczyk... Jednak jestem chomikiem nie z tej Ziemi...  Very happy 

@ sewcio
Rzeczywiście Twój bezpiecznik w tym kluczyku wygląda zewnętrznie nieco inaczej ale sądzę, że funkcje spełnia takie same jak ten czarny bezpiecznik który pokazywał raffa. Mam taki bezpiecznik i jeśli tylko on jest uszkodzony to bez problemów Ci wymienię.

On jest identyczny, jak ma Raffa, tylko obudowa tego bezpiecznika odpadła i nakleiłem na niego taśmę klejącą i światło się odbijało, dlatego było tylko złudzenie, że jest inny... Wink To jest podobno rezonator, a nie bezpiecznik i bez niego kluczyk nie będzie działał, ale mogę Ci dać, to spróbujesz.

Z obudową
[attachment=19185]

Bez obudowy
[attachment=19186]


RE: Spotkania Śląsk - Lupak - 13.07.2020

A ja siedziałem po właściwej stronie stołu jakbym nie wajchlował tak A samo nie wskakuje.
W SD przeszukałem wszystkie okienka ale zostało mi jeszcze kodowanie SCN a to wyższa szkoła jazdy, muszę się doszkolić żeby nic nie zepsuć


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 13.07.2020

To jeszcze został nam do sprawdzenia @wibi79 Wink

A Tobie @Lupak zostały prawie 4 tygodnie na ogarnięcie kodowania SCN Smile


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 06.08.2020

Jak tam ze spotkaniem w najbliższą niedzielę, będzie/nie będzie ?


Menu