smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - kruel - 07.10.2020

Witajcie Smile Moim skromnym zdaniem godzina 16-ta , i oczywiście melduje się na spocie Smile


RE: Spotkania Śląsk - Lupak - 07.10.2020

Hmmm godzina dla mnie obojętna tylko nie wiem czy wrócę z Wrocławia (delegacja) .
Będę na bieżąco śledził temat.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 07.10.2020

No to w takim razie ustalamy 16h00.
Żeby nie trzeba było przewijać: najbliższa niedziela, 11 października.
Miejsce - jak zwykle: parking przy M1 Czeladź, od strony hotelu Szafran.
@Lupak, mam nadzieję, że dotrzesz, między innymi ze względu na późniejszą godzinę. Nie dawaj się robalom Very happy


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 10.10.2020

No to mamy przynajmniej następujący skład:

1. wibi79
2. chris2
3. kruel
4. raffa
5. Lupak (chyba, że wybierze robaki, zamiast nas...) Wink

Jakby ktoś inny się decydował, to zapraszamy! Smile


RE: Spotkania Śląsk - rafalz - 11.10.2020

(10.10.2020, 19:27)raffa napisał(a): Też wpadnę na godzinkę Smile



RE: Spotkania Śląsk - kruel - 11.10.2020

(11.10.2020, 09:34)rafalz napisał(a):
(10.10.2020, 19:27)raffa napisał(a): Też wpadnę na godzinkę Smile

też będę krótko .... nie będzie dzisiaj dobrego "ciacha"  :(


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 12.10.2020

Ciacho było, i to jakie Very happy Hahahah Wink

Ale jako jedyny na nie odważył się @Lupak, więc @kruel i @rafalz - pytajcie się jego Very happy

Tylko nie tu w wątku poproszę Very happy Bo nas jeszcze oskarżą o rasizm, szowinizm, albo seksizm. Albo o wszystkie trzy razem Very happy

Tak więc, zgodnie z deklaracjami, byliśmy dziś po raz kolejny. Cieszę się, że mogłem zaprezentować swoje bezdaszne autko Smile I cieszę się, że tak się spodobało. Jak znowu zrobi się ciepło, to udostępnię na przejażdżkę Smile Stanowczo, przy +25 wrażenia są o niebo (słoneczne) lepsze Very happy


Niestety w hotelu była dziś kolejna impreza i trzeba było kombinować z miejscami parkingowymi. Ale dzięki temu odeszliśmy od schematu powtarzającego się zdjęcia:

[attachment=19308]


Niestety, zdjęcie robione znad głowy, nie widziałem, że zgubiła się ostrość :( Ech...

Za kolejne 4 tygodnie się poprawię Wink obiecuję Smile Dziękuję Kolegom i do zobaczenia Smile


Spotkania Śląsk - ŁYSY13 - 12.10.2020

No brawo jesteście goście !
Warszawa cisza wszyscy cierpią na brak czasu
Brak spotkań


Pozdrawiam Łysy 13


Spotkania Śląsk - Arczi100 - 12.10.2020

Brawo Wy


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 05.11.2020

No i wygląda na to, że nie będę mógł dotrzymać złożonej obietnicy odnośnie jakości zdjęcia.

Po rozmowie z Łukaszem i w związku z bardzo mocnym wzrostem zachorowań i coraz cięższymi przebiegami koronawirusa doszedłem do wniosku, że nie ma sensu narażać Wojtka i nas samych na jakiekolwiek problemy zdrowotne.

Podejrzewam, że do grudnia ani stycznia sytuacja się nie unormuje :( Ale tak czy inaczej będę czekać na kolejne spotkanie Smile

Dbajcie o siebie, o bliskich. Dbajcie o kobiety! Smile


Menu