smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - wibi79 - 11.01.2022

To moje koło i przypadek.Jechałem na nim może 800m? na miejsce spotkania.Samego "przebicia" nie czułem dopiero gdy zaczęło coś "szarpać" i hałasować zdałem sobie sprawę, że coś nie tak.Na miejscu jak widać.Dzięki pomocy chris2 który pojechał ze mną do garażu po drugie koło i pomocy fizycznej i "duchowej" pozostałych, sprawa została szybko i sprawnie opanowana.Dwie nowe opony już do mnie idą, felga wydaje się cała ale dopiero jak będę zmieniał to się okaże.
W tym miejscu chciałbym podziękować kolegom a szczególnie Krzysztofowi za pomoc.


RE: Spotkania Śląsk - kruel - 22.01.2022

Witajcie nie odzywałem się ....i mnie nie było na spocie .....sprawy zdrowotne :( 9-tego to kwarantanna a teraz to już Covid do 28.01 ... Rok dla mnie zaczął się źle . Do lutego Smile


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 22.01.2022

Dużo zdrowia i do zobaczenia na następnym spocie.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 08.02.2022

Witam Koleżanki i Kolegów Smile

Zaczął się nowy miesiąc, najkrótszy w roku Smile

Proponuję więc spotkanie w najbliższą niedzielę, 13 lutego, o 11h00.

Hotel Szafran, M1 Czeladź.

Ze wstępnych wymian wynika, że będą:

1. blase_b
2. raffa

Lista będzie aktualizowana na bieżąco.

Kruel i sewcio dali znać, że nie dadzą rady.

Mnie z kolei nie ma 20, jadę do Taty na 80. urodziny Smile


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 08.02.2022

Mnie też nie będzie, muszę odstawić młodego bo wyjeżdża na ferie.


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 08.02.2022

Cześć Wink  ja również chciałabym się z Wami spotkać, ale akurat w tę niedzielę mam egzamin  Sad Gdyby to była właśnie  niedziela 20.02 albo ostatnia, to bardzo chętnie.


RE: Spotkania Śląsk - wibi79 - 09.02.2022

Qrcze,czyli było by nas zaledwie 3 osoby? bo ja wiadomo,będę.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 09.02.2022

No właśnie się zastanawiam. lupak napisał, że w ten weekend może mu się uda. A w następny go nie będzie na 100%.

Może chrisowi też się uda. Więc może będzie 5 osób.

No i udało się Smile

Pogoda dopisała, piękna wiosna. Czujnik temperatury w słońcu w pewnym momencie (koło 12) pokazywał mi 19 stopni Smile

[attachment=19899]

Byli @lupak, @wibi79, ja, @chris2 (razem z Adamem i uwaga 450!) i @Blase_B Smile

Dziękuję Kolegom Smile

I do zobaczenia za miesiąc Smile


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 01.03.2022

Zaczął się kolejny miesiąc.

Druga i trzecia niedziela miesiąca wypada 13 i 20 marca (ostatnia niedziela zimy! może utopimy w Brynicy Marzannę z twarzą Putina? - chociaż nie wiem, czy to zwyczaj praktykowany na Śląsku i / albo w Zagłębiu).

Proponuję spotkanie o 11, klasycznie, zimowo. I klasycznie w Szafranowym Dworze (M1 Czeladź).

Dajcie znać, która niedziela bardziej Wam pasuje, w tym miesiącu ja jestem w 100% dyspozycyjny Smile Więc się dopasuję do woli większości Smile

Poza standardowymi stałymi bywalcami liczymy również na nowych Wink Zapraszamy Smile


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 01.03.2022

Dla mnie obojętne  13 czy 20 marca,dopasuję się do większości.


Menu