smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - wibi79 - 02.03.2022

(01.03.2022, 20:02)chris2 napisał(a): Dla mnie obojętne  13 czy 20 marca,dopasuję się do większości.

Ja podobnie


RE: Spotkania Śląsk - Blase_B - 02.03.2022

Mi też oby dwa warianty pasują.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 02.03.2022

No to ze stałych bywalców zostają @sewcio i @kruel. I @lupak jako gość honorowy Wink

Zapraszamy też nowych: @Karolina_z? i każdego innego smarta wraz z właścicielką / właścicielem Smile

Dla przypomnienia: wybieramy termin na marcowe spotkanie: niedziela, 13 lub 20 marca, godzina 11. Szafranowy Dwór M1 Czeladź.


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 02.03.2022

Cześć Wink jeśli chodzi o mnie, to wolałabym 13 marca, bo mam wtedy zajęcia na 15:30, także dłużej z Wami pobędę niż 20 marca


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 06.03.2022

(02.03.2022, 23:08)Karolina_z napisał(a): Cześć Wink jeśli chodzi o mnie, to wolałabym 13 marca, bo mam wtedy zajęcia na 15:30, także dłużej z Wami pobędę niż 20 marca

Skoro @Karolina_z jest pierwszą osobą, która wybrała konkretną datę, to nie pozostaje nic innego, jak potwierdzić, że najbliższe, marcowe, śląsko-zagłębiowskie spotkanie Smart Klub Polska odbędzie się w niedzielę za tydzień, 13 marca, o 11h00.

Parking przy Hotelu Szafranowy Dwór, M1 Czeladź.

W piątek widziałem się również z @lupak, powiedział, że w tę najbliższą niedzielę powinien dać radę Smile Skoro pozostałym Kolegom było obojętne, to zakładam, że dotrą 13 Smile

Będą więc:
1. Karolina_z
2. wibi79
3. lupak (?)
4. chris2
5. Blase_B
6. sewcio
7. raffa
9. kruel (?)

Zapraszamy również innych chętnych Smile


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 07.03.2022

Super, dzięki Wink ja będę prawdopodobnie jeszcze z drugą połówką, bo też chce Was wszystkich poznać Wink


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 07.03.2022

(07.03.2022, 13:14)Karolina_z napisał(a): Super, dzięki Wink ja będę prawdopodobnie jeszcze z drugą połówką, bo też chce Was wszystkich poznać Wink

Zapraszamy Smile chris2 pewnie przyjedzie z Adamem Smile Było też raz jakieś małżeństwo z okolicy Smile EDIT (bo zapomniałem): kiedyś na spotkaniu była również Kasia, żona Kolegi @lupak Smile

A propos, @chris2 może za ktorymś razem zrobicie tłum i przyjedziecie dwoma samochodami? Very happy

Zaktualizowałem listę dwa posty wyżej.

EDIT2: ja przyjadę smartem, jak on będzie na chodzie. Jak nie, to zajmę cały parking Very happy


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 07.03.2022

Przyjechał bym dwoma Smartami,ale musiał bym się sklonować. Very happy  Małżonka w niedziele pracuje,a młody nie ma jeszcze prawka.
Tym razem przyjadę jednym,ale jeszcze nie wiem którym.


RE: Spotkania Śląsk - Lupak - 07.03.2022

(07.03.2022, 18:49)chris2 napisał(a): Przyjechał bym dwoma Smartami,ale musiał bym się sklonować. Very happy  Małżonka w niedziele pracuje,a młody nie ma jeszcze prawka.
Tym razem przyjadę jednym,ale jeszcze nie wiem którym.

To ja mogę na ochotnika poprowadzić drugiego ?
Na jakie konto mam wpłacić kaucję ?


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 07.03.2022

(07.03.2022, 21:35)Lupak napisał(a):
(07.03.2022, 18:49)chris2 napisał(a): Przyjechał bym dwoma Smartami,ale musiał bym się sklonować. Very happy  Małżonka w niedziele pracuje,a młody nie ma jeszcze prawka.
Tym razem przyjadę jednym,ale jeszcze nie wiem którym.

To ja mogę na ochotnika poprowadzić drugiego ?
Na jakie konto mam wpłacić kaucję ?


EDIT: Myślę, że wystarczy, że w zastaw zostawisz swojego bez dachu Very happy


Menu