smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - wibi79 - 08.03.2022

Kurcze,nieźle się zapowiada,chyba będziemy musieli zmienić stolik i dwa złączyć bo przy "starym" się nie zmieścimy Smile


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 09.03.2022

(08.03.2022, 23:59)wibi79 napisał(a): Kurcze,nieźle się zapowiada,chyba będziemy musieli zmienić stolik i dwa złączyć bo przy "starym" się nie zmieścimy Smile

Chyba będzie trzeba zacząć rezerwować duży stół. A za jakiś czas może całą salę? Very happy


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 10.03.2022

450-tka przygotowana na niedzielę i nawet zatankowana,co przy obecnych cenach paliwa jest nie lada wyzwaniem i dzisiaj niespodzianka, nie świeci lewe mijania.Podjąłem próbę wymiany żarówki przez kratkę na podszybiu,po 20 minutach walki żarówka wyjęta a po następnych 20 minutach prób założenia nowej zrezygnowałem.Chyba standardowo będę musiał zdjąć przód i wymienić obie ale temperatury raczej nie sprzyjają takim pracom.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 11.03.2022

(10.03.2022, 22:19)chris2 napisał(a): 450-tka przygotowana na niedzielę i nawet zatankowana,co przy obecnych cenach paliwa jest nie lada wyzwaniem i dzisiaj niespodzianka, nie świeci lewe mijania.Podjąłem próbę wymiany żarówki przez kratkę na podszybiu,po 20 minutach walki żarówka wyjęta a po następnych 20 minutach prób założenia nowej zrezygnowałem.Chyba standardowo będę musiał zdjąć przód i wymienić obie ale temperatury raczej nie sprzyjają takim pracom.

Przyjeżdżaj bez. Osoba z najszczuplejszą ręką będzie się mogła w niedzielę wykazać Very happy

Tak, wiem, że mam spore szanse w tym konkursie Wink


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 12.03.2022

Ja mam pytanie trochę z innej beczki Wink odebrałam niedawno samochód od mechanika - wymieniał mi m.in. reflektory, niestety nie udało się dorwać żadnej stacji diagnostycznej działającej do późniejszych godzin w soboty, a jak wiadomo trzeba na nowo ustawić te reflektory bo widać mnie z kilometra… muszę doczekać do poniedziałku, ale pytanie czy można temu jakkolwiek zaradzić do tego czasu? Za dnia nie jest źle, ale wieczorem to smarcik jest jak jedna wielka gwiazda :(


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 12.03.2022

(12.03.2022, 21:33)Karolina_z napisał(a): Ja mam pytanie trochę z innej beczki Wink odebrałam niedawno samochód od mechanika - wymieniał mi m.in. reflektory, niestety nie udało się dorwać żadnej stacji diagnostycznej działającej do późniejszych godzin w soboty, a jak wiadomo trzeba na nowo ustawić te reflektory bo widać mnie z kilometra… muszę doczekać do poniedziałku, ale pytanie czy można temu jakkolwiek zaradzić do tego czasu? Za dnia nie jest źle, ale wieczorem to smarcik jest jak jedna wielka gwiazda :(

Damy jutro radę Wink


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 13.03.2022

Dziękuję Koleżance i Kolegom za liczne przybycie ;Wink

[attachment=19928]

Przy okazji ja skorzystałem i otworzyłem sezon top-off (nie mylić z off-top Very happy).

Był nas tłum Wink Będzie nieelegancko, bo zacznę od lewej, czyli od siebie Wink

1. raffa
2. Krystian (jak jesteś na forum, to daj proszę nicka)
3. chris2 z Adamem
4. wibi79
5. Karolina_z z Kubą
6. Blase_B
7. lupak
8. sewcio, który dojechał po zrobieniu zdjęcia i w szyku smartów podmienił Krystiana

Miło było poznać nowych Smarciarzy na Śląsku Smile

Do zobaczenia za 4 tygodnie Smile


Spotkania Śląsk - Maciek_M - 13.03.2022

Fajnie, tylko reprezentacja F4 coś kiepska!

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 13.03.2022

Miło było Was poznać i do zobaczenia za miesiąc, mam nadzieje, że będziemy mogli zostać tym razem dłużej z Jakubem Wink i wybacz za ten kluczyk Wink

Edit: wypadł właśnie 15 minut temu na zakręcie Very happy


RE: Spotkania Śląsk - wibi79 - 14.03.2022

Ja też dodam co nieco,niezawodny Błażej (Blase-B) dał nam lekcję poglądową jak w ciągu 5 minut wymienił prawą żarówkę Krzysztofowi (chris2), mnie skasował przez SD inspekcję olejową a Karolinie (Karolina_z) Rafał (raffa) ustawił światła tak,że samo spotkanie to nie tylko przyjemność pogaduszek ale i konkretne sprawy.Do następnego spotkania.


Menu