smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - raffa - 06.04.2022

Dobra, napiszę tak.

Po pozaprotokolarnych konsultacjach wychodzi na to, że ze stałych bywalców 10 nie pasuje tylko lupakowi. Pozostałym bardziej pasuje 10, niż świąteczny poniedziałek (co chyba wszyscy rozumieją). Jedynie chris2 będzie miał trudno w oba dni, ale mam nadzieję, że się uda Smile

Co prawda zapowiada się, że pogoda będzie lepsza 18, no ale przeżyjemy.

Jak dobrze pójdzie, to znowu będzie nas z 8/9 osób Smile

Tak więc potwierdzam termin najbliższego, kwietniowego spotkania:

10 kwietnia, godzina 11. Parking przy hotelu Szafran / restauracja Szafranowy Dwór. M1 Czeladź.

Zapraszamy Smile


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 07.04.2022

Będę, ale dojadę później, bo mam zajęcia do 11-12 Smile


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 07.04.2022

(07.04.2022, 17:56)Karolina_z napisał(a): Będę, ale dojadę później, bo mam zajęcia do 11-12 Smile

Zapraszamy Wink jest szansa, że nie będziesz 'rodzynkiem', ale na razie nie wiem jak duża Smile


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 07.04.2022

O, to tym razem ja zapraszam tę osóbkę Smile


RE: Spotkania Śląsk - tomekk - 10.04.2022

Mozna dolaczyc go szanownego grona ? Very happy w sumie niedziela bez planow wiec i pokonac 100km nie problem : P



EDIT:
chcialbym podziekowac wszystkim obecnym za super atmosfere i pogadanki Very happy bylem pierwszy raz i nie ostatni Very happy jeszcze raz wielkie dzieki Very happy


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 10.04.2022

Pizgało, momentami sypało śniegiem, potem wychodziło słońce. Kwiecień plecień.

Niestety zgodnie z przewidywaniami Wojtka na parkingu było ciasno. No ale nie mamy wielkich amerykańskich pickupów, tylko nasze kochane smarty. Daliśmy radę Very happy Ze zdjęciami też, chociaż oczywiście akurat tym razem zapomniałem kawałka przedłużki ręki...

Osobiście mam nadzieję, że taki sposób parkowania niektórym właścicielom SUVów i innych landar dał do myślenia...

Było siedem smartów.

Wersja pierwsza, pięciosmartowa.

[attachment=19948]

Wersja druga, sześciosmartowa.

[attachment=19947]

Podziękowania dla wszystkich obecnych, nieobecni niech żałują. Mamy nadzieję, że @lupak nie zamarzł Very happy

Byli: Karolina_z, wibi79, chris2 z Adamem, sewcio, Blase_B, tomekk, raffa.

Niestety Karolina została rodzynkiem, nie dotarł nikt od @PAXIER, no ale może następnym razem się uda Smile

Zapraszamy za miesiąc. Dokładna data do ustalenia. Może uda się ogarnąć jakieś miejsce w plenerze?

Jako jedyny obecny z ojców założycieli aktualnej edycji tym bardziej cieszę się, że było nas znowu więcej. @tomekk fajnie, że dołączyłeś. Na kolejne spotkania też zapraszamy Smile


RE: Spotkania Śląsk - maciekpkow - 11.04.2022

Gratki spotkania.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 29.04.2022

Zbliża się początek kolejnego miesiąca, tym razem już maja!!! Smile

Druga niedziela wypada 8 maja, ale zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą być na majówkowych wyjazdach. Zaproponuję więc dwa terminy - 8 i 15 maja, niech się większość wypowie.

Tak samo niech większość się wypowie jak z godziną. Czy zostajemy nadal w porze zimowej (11), czy wracamy do godzin letnich (15?16?) mam wrażenie, że ta 11 powoduje, że jesteśmy jednymi z pierwszych gości, są więc miejsca zarówno na parkingu, jak i przy stolikach.

Czekam na sugestie.


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 29.04.2022

Ja 8 idę na komunię,więc pasuje mi tylko 15,co do godziny spotkania, to jest mi obojętna-dostosuję się do większości.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 29.04.2022

(29.04.2022, 17:45)chris2 napisał(a): Ja 8 idę na komunię,więc pasuje mi tylko 15,co do godziny spotkania, to jest mi obojętna-dostosuję się do większości.

A ta komunia to przez przypadek nie w Szafranowym Dworze? Wink

No to mamy pierwszy głos na 15 maja Smile


Menu