smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - laifrat - 12.10.2022

(12.10.2022, 11:03)raffa napisał(a): Spoko, listopad już niedługo Smile

Ja zawsze piszę, że będzie ten, kto będzie mógł Smile

No jasne, ale fajnie jest się z Wami spotkać i pogadać.  Smile


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 15.10.2022

Już mogę potwierdzić, że nie będzie mnie na 100%,niestety w obecnej sytuacji w godzinach przedpołudniowych nie będę miał możliwości przyjechać na spotkania, ale będę się starał.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 17.10.2022

Kto chciał, mógł, nie zaspał i nie pomylił godziny, to był Smile tym razem tylko 4 smarty, 5 osób Smile Obecnym za przybycie i miło spędzony czas dziękuję Wink

Ale spotkanie się odbyło i to jest najważniejsze Smile I oczywiście na dowód powstało zdjęcie Smile

[attachment=20028]


RE: Spotkania Śląsk - laifrat - 18.10.2022

(17.10.2022, 21:59)raffa napisał(a): Kto chciał, mógł, nie zaspał i nie pomylił godziny, to był Smile tym razem tylko 4 smarty, 5 osób Smile Obecnym za przybycie i miło spędzony czas dziękuję Wink

Ale spotkanie się odbyło i to jest najważniejsze Smile I oczywiście na dowód powstało zdjęcie Smile

Super  Smile


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 28.10.2022

Zaraz zaczyna się nowy miesiąc, z dwoma długimi weekandami, więc postanowiłem zacząć pytać z wyprzedzeniem, żeby udało się możliwie dużej ilości osób dopasować Wink

Druga niedziela listopada wypada 13. Ale jest to właśnie długi weekend - w piątek jest 11. Teoretycznie daje nam to możliwość wybrania jednego z dwóch dni. Ale zdaję sobie sprawę, że może być tak, że część z nas wyjedzie.

Trzecia niedziela listopada wypada 20.

Jako, że wcześnie robi się ciemno, to myślę, że zostaniemy przy porze przedpołudniowej.

Mi jest na tę chwilę wszystko jedno, w długi weekend pewnie będę się ogarniać w domu... Nadal Very happy

Jak zwykle zrobimy listę i niech większość zdecyduje Smile

EDIT: skoro są już dwa pierwsze głosy, to listę czas zacząć Wink

Siebie nie wpisuję, bo tym razem nie mam kompletnie żadnych preferencji.

11/11:
13/11:
20/11: Karolina_z, Blase_B


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 30.10.2022

Ja wolałabym 20.11, ale jeśli spotkanie będzie 13.11 to też powinnam się zjawić Smile godzina poranna też jest dla mnie w porządku Smile


RE: Spotkania Śląsk - Blase_B - 31.10.2022

Obstawiam 20.11. W długi weekend jestem nie osiągalny.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 11.11.2022

Jako, że głosów na obecny weekend nie było, ogłaszam, że listopadowe śląsko-zagłębiowskie spotkanie smartklub.pl odbędzie się w niedzielę, 20 listopada o godzinie 11h00.

Restauracja Szafranowy Dwór, M1 Czeladź.

Zapraszam Smile kto będzie miał ochotę i możliwość być, ten będzie Smile


RE: Spotkania Śląsk - Patryk0.6t - 17.11.2022

Jestem nowy to się pokażę ?


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 17.11.2022

(17.11.2022, 19:52)Patryk0.6t napisał(a): Jestem nowy to się pokażę ?

Zapraszamy, zapraszamy Smile


Menu