smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - raffa - 31.12.2022

Koleżanki i Koledzy,

już prawie minął kolejny rok, udało nam się spotkać dwanaście razy Smile i to kolejny rok z rzędu Smile myślę, że cały smartklub jest pod wrażeniem Wink

W związku z tym, że za niecałe 8 godzin zamkniemy i skasujemy licznik, to mam nadzieję, że uda nam się powtórzyć ten sukces w nowym roku. Czego Wam i sobie życzę Smile

Zgodnie z obietnicą, będę mieć dla Was miłą niespodziewankę Smile

No ale jednocześnie nadchodzi czas ustalenia terminu pierwszego spotkania w nowym roku. Druga niedziela wypada 8 stycznia, jest to kawałek długiego weekendu, Trzecia niedziela stycznia wypada 15, ale jest to początek ferii m.in. w naszym województwie.

Ja znowu mogę się dopasować w 100%, nie mam kompletnie żadnych planów (poza tymi stałymi, na które w styczniu jest za zimno...). Decydujący głos ze stałych bywalców pewnie będą mieli Karolina_z, chris2, lupak i Blase_B...

W związku z porą roku i wcześnie zapadającą ciemnością utrzymujemy godzinę 11. Miejsce też bez zmian: Szafranowy Dwór, M1 Czeladź.

Tak czy inaczej, zaczynamy listę (którą oczywiście będę aktualizował w miarę możliwości na bieżąco):

8/01: Karolina_z, sewcio, Blase_B, raffa
15/01: sewcio, raffa

Jednocześnie za pośrednictwem forum wszystkim smarciarzom życzę niech nam dalej smarty dzielnie służą, pomimo kolejnych lat i tysięcy kilometrów. Zdrowia nam wszystkim i naszym smartom Smile Do zobaczenia Smile


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 01.01.2023

Ja również życzę Wam - wszystkim Smarciarzom Smile - wszystkiego dobrego w Nowym Roku: wielu przejechanych kilometrów Smartami i samych świetnych wspomnień z podróży Wink

Co do spotkania - u mnie 15.01 niestety całkowicie odpada, więc preferuje 8.01 Wink


RE: Spotkania Śląsk - sewcio - 06.01.2023

Ja się dostosuję, bo każdy mi pasuje Wink


RE: Spotkania Śląsk - Blase_B - 06.01.2023

08.01.2023 tylko mi pasuje bo za tydziyń w piątek jade na ferie.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 07.01.2023

Lista wyedytowana.

Niniejszym potwierdzam, że pierwsze w tym roku śląsko-zagłębiowskie spotkanie Smart Klub Polska odbędzie się w najbliższą niedzielę, 8 stycznia, o godzinie 11 w restauracji Szafranowy Dwór, M1 Czeladź (przy hotelu Szafran).

Zapraszamy Smile


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 10.01.2023

Spotkanie, jak to u nas, odbyło się zgodnie z planem. Frekwencja dopisała Smile (poza kadrem były jeszcze dwa niesmarty). Wyszło w sumie świątecznie, dzięki @ŁYSY13 Smile Dla każdego było coś miłego ze smartowym logo Smile

Flaga smart klub polska niestety mało widoczna na moim stojącym cabrio, ale mam już patent, by ją usztywnić na górze na następny raz Smile

[attachment=20075]


Spotkania Śląsk - ŁYSY13 - 10.01.2023

No i elegancko tak trzymać


Pozdrawiam Łysy 13


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 02.02.2023

Witam wszystkich Wink

Mamy nowy miesiąc, więc czas zaproponować jakiś termin naszego najbliższego spotkania.

Kalendarza pokazuje, że 'środkowe' niedziele w tym miesiącu wypadają 12 i 19 lutego. Pogoda nam trochę szaleje, na początku tygodnia mają być trzaskające mrozy, potem ma znowu być bliżej zera, ale na weekend z 12 lutego znowu ma spaść w okolice -10. Wiem, że to jeszcze może się zmienić, bo 10 dni to dużo czasu.

Ja mam teoretycznie wolne oba weekendy, więc mogę się dopasować, ale jeśli miałbym wybierać, to ten cieplejszy weekend Very happy EDIT: wpiszę się jednak na 19... a co mi tam, planuję w ten weekend obchodzić walentynki Very happy

Jak ktoś się wpisze, to zacznę robić listę (EDIT: jest na następnej stronie).

@gamisiu ?


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 02.02.2023

Też mogę się dopasować i też wybieram cieplejszy weekend  Very happy.


RE: Spotkania Śląsk - sewcio - 02.02.2023

Wolałbym 12/02, ale 19/02 może się pozbieram po balandze...


Menu