smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - raffa - 04.02.2023

Jak przystało na Ślązaków, przywiązujemy dużą wagę do tradycji. Musi być w Czeladzi Wink

Lista na kolejnej stronie, bo znowu wpisy się przeniosły:

Pomijając datę, pozostałe rzeczy stałe - 11h00, Szafranowy Dwór, M1 Czeladź. No i do wyboru są dwie daty:

12/02: Karolina_z, sewcio, chris2
19/02: laifrat, raffa

EDIT: wg Norweskiego Instytutu Meteorologii te silne mrozy raczej nie dojdą na południe Polski, w weekend za tydzień ma być nawet słońce! Smile


RE: Spotkania Śląsk - laifrat - 04.02.2023

(04.02.2023, 14:23)raffa napisał(a): Jak przystało na Ślązaków, przywiązujemy dużą wagę do tradycji. Musi być w Czeladzi Wink

Lista na kolejnej stronie, bo znowu wpisy się przeniosły:

Pomijając datę, pozostałe rzeczy stałe - 11h00, Szafranowy Dwór, M1 Czeladź. No i do wyboru są dwie daty:

12/02: Karolina_z, sewcio
19/02: raffa, laifrat

EDIT: wg Norweskiego Instytutu Meteorologii te silne mrozy raczej nie dojdą na południe Polski, w weekend za tydzień ma być nawet słońce! Smile



RE: Spotkania Śląsk - raffa - 04.02.2023

@laifrat: haha, czyli jednak olejesz imprezę sąsiadki? Very happy Super, dopisuję Cię znowu na 19 lutego Smile


RE: Spotkania Śląsk - Lupak - 04.02.2023

Ja się dostosuję co do terminu, ale jak termin się ustali może warto zarezerwować stolik co by jeden kelner nie miał problemu z zamówieniami.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 04.02.2023

(04.02.2023, 17:04)Lupak napisał(a): Ja się dostosuję co do terminu, ale jak termin się ustali może warto zarezerwować stolik co by jeden kelner nie miał problemu z zamówieniami.

Tak zrobię. Bo faktycznie robi się tam coraz 'pełniej' Wink

Zbieram głosy do środy wieczór Smile


RE: Spotkania Śląsk - laifrat - 04.02.2023

tak
Na 19 luyego poproszę , od razu tak mówiłem Smile)


RE: Spotkania Śląsk - Blase_B - 05.02.2023

Mi pasują oba terminy.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 07.02.2023

(04.02.2023, 04:44)Badeno napisał(a): Hej Smile co ja tu czytam jakieś zlociki organizujecie ?

Wybacz, umknął mi Twój post.

Tak, spotykamy się raz na miesiąc, druga albo trzecia niedziela miesiąca, jak większości bardziej pasuje. Aktualnie czas zimowy, czyli 11h00. Restauracja Szafranowy Dwór, M1 Czeladź Wink Zapraszamy Smile

Na razie jest po równo, tyle samo głosów na 12 i na 19 lutego.


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 09.02.2023

Właśnie się okazało że 19.02. nie będę mógł przyjechać ,więc jak dla mnie 12.02. jest jedynym dostępnym terminem.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 09.02.2023

Stosunkiem głosów 3:2 demokratycznie wybraliśmy najbliższą niedzielę na lutowe śląsko-zagłębiowskie spotkanie smart klub polska Smile

Potwierdzam więc wszem i wobec, że widzimy się z tymi, którzy będą mogli przyjechać:

w najbliższą niedzielę, 12 lutego o godzinie 11h00, w restauracji Szafranowy Dwór, M1 Czeladź.


Menu