smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - sewcio - 03.03.2023

Mnie pasują oba, z tym że 12 marca będę mógł być do 14:00 max.


RE: Spotkania Śląsk - psuwacz - 03.03.2023

Kahem. Ja wiem że tam w podpisie mam "Szczecin". 12.03... Może być. Którego mojego gruza chcecie zobaczyć?


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 03.03.2023

(03.03.2023, 21:39)psuwacz napisał(a): Kahem. Ja wiem że tam w podpisie mam "Szczecin". 12.03... Może być. Którego mojego gruza chcecie zobaczyć?

Jeśli chodzi o mnie, to sprawa jest prosta. Wystarczy spojrzeć na moją stopkę Very happy Nie dość, że jedyny benzynowy, to jeszcze cabrio Very happy Brabus już niech będzie tylko dodatkiem Very happy

Skoro głosowanie przeniosło się na drugą stronę, to przeklejam też listę:

Miejsce znane: Restauracja Szafranowy Dwór, M1 Czeladź. Godzina ulega drobnej zmianie, w związku z tym, że knajpa otwarta dopiero od 12 i żeby nam tyłki nie zmarzły za bardzo, to zgodnie z tym, co ustaliliśmy w lutym, proponuję 11h30. I jest to ostatnie spotkanie w porze zimowej Smile

Jeśli chodzi o termin, to 'środkowe' niedziele wypadają w marcu 12 i 19.

Ja 19 marca mógłbym przyjechać Wam tylko pomachać, wyruszam ze swoim teksańskim kuzynem w drogę do Warszawy Very happy Zapowiada się ciekawie Very happy

Tak więc z mojej strony propozycja spotkania w drugą niedzielę, 12 marca. Ale oczywiście decyzja zapada demokratycznie, więc...

Od razu zaczynam listę, będę ją uaktualniał w miarę na bieżąco.

12/03: Karolina_z, szasza, Lupak (?), psuwacz, srebrny_smarcik, raffa

19/03: sewcio

Tych, którym pasują oba terminy (albo oba 'mniej więcej pasują', znaczy wyraźnie się nie określili) nie wpisuję na listę.


RE: Spotkania Śląsk - sewcio - 05.03.2023

Mnie już pasuje tylko 19.03. 12.03 mogę nie dotrzeć po sobotniej imprezie Wink


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 05.03.2023

(05.03.2023, 21:12)sewcio napisał(a): Mnie już pasuje tylko 19.03. 12.03 mogę nie dotrzeć po sobotniej imprezie Wink

Już kiedyś proponowałem, że możemy podjechać do Ciebie i obudzić Cię klaksonami Very happy


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 10.03.2023

Jako, że już piątek, to potwierdzam demokratycznie wybrany termin najbliższego spotkania:

niedziela 12 marca, godzina 11h30, restauracja Szafranowy Dwór, M1 Czeladź Smile

Jak zwykle, kto będzie, ten będzie Smile zapraszamy wszystkich Smile


RE: Spotkania Śląsk - srebrny_smarcik - 10.03.2023

Witam jestem nowy czy spotkanie smartow 12 marca jest nadal aktualne?


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 10.03.2023

(10.03.2023, 16:38)srebrny_smarcik napisał(a): Witam jestem nowy czy spotkanie smartow 12 marca jest nadal aktualne?

Oczywiście, zapraszamy Smile

Znajdziesz nas na parkingu przed restauracją, od strony parkingu przed M1 około 11h30.

Kilka (6-7?) smartów na pewno będzie Smile

Dopisuję Cię na listę Smile


RE: Spotkania Śląsk - srebrny_smarcik - 10.03.2023

Może z Krakowa przyjedzie jeszcze jeden ale to zobaczymy ja będę


RE: Spotkania Śląsk - psuwacz - 11.03.2023

Cieszy mnie ta potencjalna frekwencja, wiem po co się zrywam w środku nocy Smile


Menu