smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



Spotkania Śląsk - ŁYSY13 - 22.05.2023

Brawo


Pozdrawiam Łysy13


RE: Spotkania Śląsk - psuwacz - 22.05.2023

(22.05.2023, 01:23)raffa napisał(a): Wstępnie zaplanowaliśmy już dwa kolejne, pierwsze 18 czerwca (jakby ktoś chciał przyjechać z daleka, żeby mógł sobie zaplanować termin wycieczki). Zapraszamy już dziś. A szczegóły w odpowiednim czasie.

Ten z daleka to chyba ja Smile Strasznie mnie korci ten 18.06, na razie wstępnie się zapowiem tak na 60%. Powiedzmy otwarcie, że zaiskrzyło: Smart - Smartem, ale liczą się ludzie!


RE: Spotkania Śląsk - maciekpkow - 22.05.2023

Kiedyś do Was przyjadę...obiecuję Cool


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 22.05.2023

(22.05.2023, 15:08)psuwacz napisał(a): Ten z daleka to chyba ja Smile Strasznie mnie korci ten 18.06, na razie wstępnie się zapowiem tak na 60%. Powiedzmy otwarcie, że zaiskrzyło: Smart - Smartem, ale liczą się ludzie!

Tak, liczą się ludzie Smile Zapraszamy Smile

(22.05.2023, 20:59)maciekpkow napisał(a): Kiedyś do Was przyjadę...obiecuję Cool

Trzymamy za słowo Wink

Ja będę w ostatnim tygodniu czerwca w Wawie Smile


RE: Spotkania Śląsk - maciekpkow - 23.05.2023

Raffa to daj znać. Jakiegoś spota się ogarnie Very happy


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 14.06.2023

Udało nam się ustalić oraz potwierdzić miejsce i termin smartowego spotkania.

Kontynuujemy zwiedzanie Aglomeracji. Tym razem padło na Tarnowskie Góry, w okolicy Sztolni Czarnego Pstrąga i zamku w Tarnowicach Starych.

Oficjalna część spotkania odbędzie się w Restauracji Leśniczówka: ul. Śniadeckiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry w najbliższą niedzielę 18 czerwca, o godzinie 16h00 (a dokładniej o tej porze naszym zwyczajem zaczniemy na parkingu przed). Potem pójdziemy sobie na konsumpcję Wink

Dla chętnych i tych mających chwilę czasu przed szesnastą, a także ochotę na wspólny przejazd pod flagą Smart Klub Polska (dzięki ŁYSY13):

spotkanie o 15h45 na parkingu stacji BP: Obwodnica Korola, 42-600 Tarnowskie Góry.

Odjazd ze stacji punktualnie o 15h50! Jak ktoś nie zdąży, to zapraszamy od razu do Leśniczówki Smile

Ma być przynajmniej jeden nowy smart, zapraszamy oczywiście wszystkich zainteresowanych i chętnych z okolicy i nie tylko Smile


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 18.06.2023

Kolejne spotkanie się odbyło zgodnie z planem Smile

Smartów było dziewięć, w tym dwa nowe Smile I jeden niesmart. A osób 13. Dodatkowo z drugiej strony wjazdu stał przypadkiem inny smart... może kiedyś do nas dołączy Wink

Zgodnie z planem, spróbowaliśmy zrobić wspólny przejazd przez Tarnowskie Góry Smile

[attachment=20243]

[attachment=20244]

Żeby skończyć mocno ściśnięci na parkingu przed Leśniczówką Wink Takie rzeczy tylko smartami Very happy

[attachment=20245]


Spotkania Śląsk - damiano.o - 19.06.2023

No pięknieWink Gratuluję Wam zacięcia, może w końcu komuś uda się coś reaktywować w polskim smartklubie jeżeli chodzi o zloty ..... pierwszy mały krok zrobiony, potem większy przejazd, potem może jakiś tour? Super

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Spotkania Śląsk - maciekpkow - 19.06.2023

Super sprawa Cool


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 03.07.2023

No i zaczął się nowy miesiąc Smile I przy okazji wyszło, że to pięćsetny post w wątku Smile Brawo my Smile

Pierwszą niedzielę mamy już za sobą... byłem na gościnnych występach w Wawie, czego dowodem niech będzie ten post: http://smartklub.pl/t-450-by-raffa--19029?pid=201356#pid201356 a właściwie ostatnie zdjęcie Wink

W czerwcu rozmawialiśmy o terminie lipcowego spotkania i wyszło na to, że z uwagi na sezon urlopowy bezpieczniejszy będzie 9 lipca. Termin mamy więc już potwierdzony, trzeba ustalić miejsce. Najchętniej z ogródkiem Smile

Była wstępna propozycja, żeby zrobić grilla u Magdy, jednakże ostatnie nasze spotkanie wywołało takie poruszenie na FB, że szczerze mówiąc obawiam się ją potwierdzać. I proponuję zachować ją na kameralne dziesięcio-, max dwunastoosobowe spotkanie.

Czekam więc na propozycje lokalizacji Smile


Menu