smartklub.pl
Mocowanie ramienia wycieraczki - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: Mocowanie ramienia wycieraczki (/t-mocowanie-ramienia-wycieraczki--17309)



Mocowanie ramienia wycieraczki - Jerzman - 16.01.2018

Hej,

Poszukuje mocowania ramienia wycieraczki, od strony kierowcy. A dokładnie tej cześci pod którą podłącza sie wężyk od spryskiwaczy. Ta końcówka mi sie ułamała...

Ma może ktoś cos takiego?


Mocowanie ramienia wycieraczki - Arczi100 - 16.01.2018

Niestety wymienia się cały mechanizm. Element który potrzebujesz jest wprasowany w metalową rurke. Posiadam go ale trzeba by go rozwiercić i wstawić tuleje-z tego powodu wymieniłem mechanizm
[Obrazek: 06901e5dce9a6b1dcc4d240bd9230868.jpg]


RE: Mocowanie ramienia wycieraczki - Jerzman - 16.01.2018

Czyli trzeba szukać całego mechanizmu... kurde... Pięknie :/
Więc Alledrogo i mechanizm wycieraczej do 450...


RE: Mocowanie ramienia wycieraczki - obwd-crash - 16.01.2018

(16.01.2018, 07:59)Jerzman napisał(a): Hej,

Poszukuje mocowania ramienia wycieraczki, od strony kierowcy. A dokładnie tej cześci pod którą podłącza sie wężyk od spryskiwaczy. Ta końcówka mi sie ułamała...

Ma może ktoś cos takiego?

Ułamała Ci się końcówka do podłączania wężyka ? Czy też obudowa osi obrotu wycieraczki ?
Jeżeli sama końcówka do podłączania wężyka, to można ją kupić w SC, jest wciskana w otwór w ww. obudowie osi obrotu wycieraczki.
Nr części Q0003914V002000000 koszt około 1,40€ + VAT (+ marża sprzedawcy)
tak to wygląda
[attachment=17053]


RE: Mocowanie ramienia wycieraczki - Jerzman - 16.01.2018

Tak dokładnie ta końcówka do której mocuje sie wężyk spryskiwacza, reszta jest sprawna Smile
Wielkie dzięki obwd-crash za pomoc Smile
Rozumiem że jak podjadę do Duda - cars to mi tą część po numerze który podałeś zamówią?! Bo raczej z rynku wtórnego nie ma szans...


RE: Mocowanie ramienia wycieraczki - obwd-crash - 16.01.2018

Gdyby nie to mam na zbyciu Wink 
Do ceny którą dałem musiałbyś doliczyć koszty przesyłki Sad 
Zatem wyszłoby na to samo, licząc koszty dojazdu do Duda Cars, nie pamiętam czy jest to dostępne od ręki w centrali w W-wie (1 dzień), czy ściągają z Niemiec (3-5 dni).


RE: Mocowanie ramienia wycieraczki - Arczi100 - 16.01.2018

(16.01.2018, 09:29)Jerzman napisał(a): Tak dokładnie ta końcówka do której mocuje sie wężyk spryskiwacza, reszta jest sprawna Smile
Wielkie dzięki obwd-crash za pomoc Smile
Rozumiem że jak podjadę do Duda - cars to mi tą część po numerze który podałeś zamówią?! Bo raczej z rynku wtórnego nie ma szans...
Dzięki obwd-crash nawet nie wiedziałem że to ustrojstwo się wyjmuje.
Jerzman jest do odebrania pod adresem Spotu od 6-17.00


RE: Mocowanie ramienia wycieraczki - obwd-crash - 16.01.2018

Dostanę od Was jakieś ([url=javascript:MyBB.reputation(4918,163455);]+[/url]) Wink


Mocowanie ramienia wycieraczki - Arczi100 - 16.01.2018

Jasne


RE: Mocowanie ramienia wycieraczki - Jerzman - 16.01.2018

Oczywiście Smile


Menu