smartklub.pl
Ale jestem mile zaskoczony :-) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Ale jestem mile zaskoczony :-) (/t-ale-jestem-mile-zaskoczony--1758)

Strony: 1 2


Ale jestem mile zaskoczony :-) - Gość - 01.09.2008

Mimo , ze zona kupila Smarta w lipcu , to widzielismy go tylko jeden dzien i ,,ukradl,, go syn. Teraz wrocil w nasze rece i pierwsza wyprawa do Polski. Liczac dystans 430 km , to spalil 4,5 litra na 100 km Smile

Myslalem , ze taki wynik benzynki 600 jest raczej niemozliwy , a jednak.
predkosc 100-115 km/h malutki bagaz , dwie osoby , wlaczone swiatla i zatankowana najlepsza benzynka. Roznica 3€cent wiec sie nie szczypalem i tankowalem bez bolu.
Nauczylem sie wlaczac 6 bieg - wtedy , kiedy nie mial calkiem ochoty na to Smile To mi juz syn podpowiedzial jak to sie robi manipulujac pedalem gazu.

Jazda znosna , ale nie lubi poprzecznycz nierownosci.

W PL jednak niemile zaskoczenie ! Chcialem wymienic swiece i w 10 sklepach nikt takich nie mial. Wszedzie odpowiedz ,, na jutro beda ,,
Czyli wymienie je w Niemczech bez problemu.

Spodobal nam sie ten Potworek Smile

A przy okazji : jak zamykacie dach w Cabrio ? Chodzi mi o ten pierwszy stopien , kiedy lezy i trzeba go zatrzasnac na prowadnice. Cos to jest jakos upierdliwie zrobione ! Tam trzeba najpierw odciagnac zabezpieczenia z bokow i sie wybrudzic smarami i dopiero podniesc go i zatrzasnac na prowadnicach. A moze cos nie tak robie i jest jakis inny sposob ..?


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - monkrasek - 01.09.2008

Cytat:dax6 napisał(a):
jak zamykacie dach w Cabrio ?

Hej - gdy dach masz calkowicie zamkniety, "odbezpieczasz" go z kluczyka, przytrzymujac dluzej przycisk z rysunkiem dachu, wtedy lekko "wstanie" i jest luźny - potem nawet jedną ręką zatrzaśniesz go na prowadnicach,podnosząc go nie za plastikową część ze światłem stopu tylko za przeciwny koniec dachu - ten który zatrzaśnie się na "smartowym czole".


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - Sebartus - 01.09.2008

Cytat:Hej - gdy dach masz calkowicie zamkniety, \"odbezpieczasz\" go z kluczyka, przytrzymujac dluzej przycisk z rysunkiem dachu, wtedy lekko \"wstanie\" i jest luźny - potem nawet jedną ręką zatrzaśniesz go na prowadnicach,podnosząc go nie za plastikową część ze światłem stopu tylko za przeciwny koniec dachu - ten który zatrzaśnie się na \"smartowym czole\".

Ktoś tu chyba carbio kupił Laughing


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - monkrasek - 02.09.2008

8-) Właściciela cabrio poznaje się po nadmiernie opalonym czole 8-)
Spojrzałam w lustro...Tak! Ktoś tu kupił cabrio Razz


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - Gość - 02.09.2008

ooooo , dziekuje Wam za ta podpowiedz. Wiedzialem , ze cos jest z ta moja metoda zamykania dachu nie tak. Zaraz polece sprawdzic czy to dziala Smile

A Cabrio kupilismy w lipcu , tylko syn nam ,,ukradl,, Smile bo takie fajne Smile


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - kamill - 02.09.2008

koleznaka nic a nic sie nie chwali tylko link ukryty w profilu jest ....a tam taka fajna strona

http://www.gdziejestwally.blogspot.com/


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - monkrasek - 02.09.2008

Suprised
Jestem zdemaskowana!
Laughing
A tak serio, obawiałam się wykorzystać smartklub jako platformę reklamową własnej strony...jeszcze by mnie basteks zablokował Razz

Nie...znowu nie było serio Very happy

W gruncie rzeczy, czekałam aż ktoś sam odkryje...Punkt dla Ciebie!!!


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - Gość - 02.09.2008

i tez zagladalem Smile Fajna stronka i gratulacje Smile Jest co poczytac i gdzie polatac. Tak trzymac !

Zapomnialem dodac , ze tez fajne fotki Smile


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - kamill - 02.09.2008

bardzo fajna strona !!! super mi sie podoba


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - monkrasek - 02.09.2008

Dziekuję za uznanie! Embaressed
I zapraszam do Gdanska, to Was ustrzelę Razz


Menu