smartklub.pl
Pozdrawiam Szczecin - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Pozdrawiam Szczecin (/t-pozdrawiam-szczecin--17606)

Strony: 1 2 3


Pozdrawiam Szczecin - okiran - 25.03.2018

Witam wszystkich miłośników Smarta. 

Pozdrawiam także miłego Pana , który rozmawiał z moim mężem na parkingu przed Netto w Szczecinie (na jego zaproszenie jesteśmy w klubie ). Ślicznie dziękujemy


RE: Pozdrawiam Szczecin - lewy89 - 25.03.2018

Warszawa wita i pozdrawia Smile


Pozdrawiam Szczecin - Arczi100 - 25.03.2018

Wrocław wita


RE: Pozdrawiam Szczecin - psuwacz - 25.03.2018

Ha! Zwerbowałem!
Witajcie w klubie, serdeczne pozdrowienia! Smile


RE: Pozdrawiam Szczecin - okiran - 25.03.2018

(25.03.2018, 12:31)psuwacz napisał(a): Ha! Zwerbowałem!
Witajcie w klubie, serdeczne pozdrowienia! Smile

Witam  Very happy Kto by pomyślał ze tak można się poznać Very happy  Pozdrawiamy


RE: Pozdrawiam Szczecin - psuwacz - 25.03.2018

Tak, być zaczepionym na parkingu pod sklepem przez dresiarza z podbitym okiem - zaprawdę niezwykłe spotkanie. Zaznaczam, że jestem człowiekiem pokoju, chyba że w trakcie remontu zaatakuje mnie żyrandol. Wówczas drania bez dyskusji demontuję i eksmituję do kontenera na gruz!!!

A poważnie, służymy poradą, pomocą, bazą wiedzy, zapraszamy na spoty i zloty!

Niech żyje i rozwija się międzynarodowa Smartoza.


RE: Pozdrawiam Szczecin - terminux - 25.03.2018

Pozdrawiam z Krakowa.


RE: Pozdrawiam Szczecin - damiano.o - 25.03.2018

(25.03.2018, 11:03)okiran napisał(a): Witam wszystkich miłośników Smarta. 

Pozdrawiam także miłego Pana , który rozmawiał z moim mężem na parkingu przed Netto w Szczecinie (na jego zaproszenie jesteśmy w klubie ). Ślicznie dziękujemy
Witajcie
Pd-zach. DJ Pozdrawia

Tapnięte z SG NOTE 8


RE: Pozdrawiam Szczecin - okiran - 25.03.2018

(25.03.2018, 13:00)psuwacz napisał(a): Tak, być zaczepionym na parkingu pod sklepem przez dresiarza z podbitym okiem - zaprawdę niezwykłe spotkanie. Zaznaczam, że jestem człowiekiem pokoju, chyba że w trakcie remontu zaatakuje mnie żyrandol. Wówczas drania bez dyskusji demontuję i eksmituję do kontenera na gruz!!!

A poważnie, służymy poradą, pomocą, bazą wiedzy, zapraszamy na spoty i zloty!

Niech żyje i rozwija się międzynarodowa Smartoza.

Hehe Tak naprawdę był w dresach tylko dlatego ze odbierał mnie  szybko z pracy (na przebranie się czasu zabrakło ). To najmilszy i najspokojniejszy szwajcar w Szczecinie. Dlatego pierwsze spojrzenie możne zmylić. Tak samo jak ze Smartem, ludzie na pierwszy rzut oka w ogóle nie traktują go poważnie, a nawet nim nie jechali.
Ja tylko eksmituje pająki na parapet za nie płacenie czynszu Very happy

Pozdrawiamy Very happy


RE: Pozdrawiam Szczecin - psuwacz - 25.03.2018

(25.03.2018, 13:59)okiran napisał(a):
(25.03.2018, 13:00)psuwacz napisał(a): Tak, być zaczepionym na parkingu pod sklepem przez dresiarza z podbitym okiem - zaprawdę niezwykłe spotkanie. Zaznaczam, że jestem człowiekiem pokoju, chyba że w trakcie remontu zaatakuje mnie żyrandol. Wówczas drania bez dyskusji demontuję i eksmituję do kontenera na gruz!!!

A poważnie, służymy poradą, pomocą, bazą wiedzy, zapraszamy na spoty i zloty!

Niech żyje i rozwija się międzynarodowa Smartoza.

Hehe Tak naprawdę był w dresach tylko dlatego ze odbierał mnie  szybko z pracy (na przebranie się czasu zabrakło ). To najmilszy i najspokojniejszy szwajcar w Szczecinie. Dlatego pierwsze spojrzenie możne zmylić. Tak samo jak ze Smartem, ludzie na pierwszy rzut oka w ogóle nie traktują go poważnie, a nawet nim nie jechali.
Ja tylko eksmituje pająki na parapet za nie płacenie czynszu Very happy

Pozdrawiamy Very happy
Ja o sobie tak pisałem Smile limo faktycznie nabiłem sobie żyrandolem Smile

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka


Menu