smartklub.pl
Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Okazje i absurdy cenowe, zakupy grupowe. (http://smartklub.pl/f-okazje-i-absurdy-cenowe-zakupy-grupowe--112)
+--- Wątek: Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów (/t-tlumiki-inox-do-451-mhd-el-tec-zakup-grupowy-piastow--17634)

Strony: 1 2 3


RE: Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - szymon74 - 09.04.2018

Jakby ktoś chciał to mam sportowy wydech wykonany z INOXU ,pochodzi z demontażu do przedlifta 451 w baaardzo dobrym stanie. 

Nieaktualne - sprzedany


RE: Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - meselek - 09.04.2018

Szymon ten twój tłumik jest razem z katalizatorem ?pozdrawiam


Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - damiano.o - 10.04.2018

raczej z katem bo ma miejsca na sondy. Ale do polifta nie podejdzie bo trzeba wtedy kolektor wymienić który jest razem z katem i podłaczenie ma z drugiej strony.

Tapnięte z SG NOTE 8


RE: Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - szymon74 - 10.04.2018

Myślę że raczej jest z katem - ja go nie testowałem... Mam go od kolesia który zwozi części z Francji/Niemiec


Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - meselek - 10.04.2018

Mi właśnie potrzeba taki do przedlifta z katalizatorem . Z tym , że chciałem aby z tylu ,rury wychodziły identycznie jak u Damiana. Jeśli taki tłumik ludzie z eltecu zrobią w rozsądnej cenie ( mam ustalona sumę którą bym nie chciał przekroczyć) to kupię u nich , jak nie kupię u nich tłumika to obiecuje ze mocno sie zastanowię nad kupnem Szymon twojego . Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - Gapa. - 10.04.2018

Raczej w El- tec nie robią wysyłkowo musisz jechać a jak pojedziesz to wszystko zrobią co będziesz chcial


Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - damiano.o - 10.04.2018

No i cenowo trzeba się liczyć w okolicach 1300-1600zł w zależności co ma zawierać np. katalizator

Tapnięte z SG NOTE 8


Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - meselek - 10.04.2018

Tak wiem , że nie robią wysyłkowo , chociaż jak by się uparł ....Damian jeśli jak pisałeś wcześniej , będziesz w eltecu , i z grzeczności jako doświadczony klubowicz , zapytasz jak będzie się kształtowała cena takiego tłumika to będę zobowiązany. Przez telefon jak zadzwonię do nich to nie wiem czy mnie trochę nie zbyją , I tak auto na razie stoi bo stary tłumik zawiozłem do dobrego znajomego aby mi pospawał ,i jak to u znajomego trzeba czekać bo czasu brak . Ale to tak na marginesie. Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - frygi - 10.04.2018

Damiano z katem myślę że będzie więcej jak 1600. Jak jeszcze ma być kat sportowy to na bank więcej


Tłumiki inox do 451 mhd - EL-tec zakup grupowy Piastów - damiano.o - 10.04.2018

Frygi -> pewnie tak. Ja podałem ceny za swoje sprzęty bez kata.

Meselek -> oczywiście zagadam z Panem Wojtkiem i spróbuje coś konkretnego ustalić, aczkolwiek trudny z niego rozmówca (Frygi chyba wie najlepiej)

Tapnięte z SG NOTE 8


Menu