smartklub.pl
Witam (ponownie) cały Smartklub - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Witam (ponownie) cały Smartklub (/t-witam-ponownie-caly-smartklub--1788)

Strony: 1 2


Witam (ponownie) cały Smartklub - MariuszB - 10.09.2008

Chciałbym się przywitać z grupą Smartmaniaków i Smartmaniaczek Laughing. W zasadzie jest to delikatny comeback "po latach" Wink, ponieważ onegdaj, bodajże w roku 2003-04 udzielałem się na łamach SmartKlubu ujeżdżając wtedy FT 600 Passiona. Udało mi się nawet skrzyknąc małą grupkę na spota w Route66. Tutaj historyczne foto Wink

[img]

Kojrzę z tamtych czasów Bartka (ciekawe czy jeszcze się tu udziela?) a także Abuka oraz Gantza i Ket.

No cóż... moje stare konto (MariuszBurgi) poszło w powietrze ale postanowiłem zalogować się ponownie.

Aktualnie w mojej "stajni" pojawił się FT CDI Passion Black Jack. Tutaj gorąca fotka z wyjazdu Smarkaczem w Bieszczady gdzie zostało nawinięte 1200 km. Fotka wykonana w Wołosatej.

[Obrazek: resizeofimg0152yv7.jpg]

Cóż mogę jeszcze napisać? Uwielbienie do pojazdów "dziwnych" mam od maleńkości... Im coś bardziej dziwaczne tym bardziej czuję chęć posiadania 8-).

Kiedyś był FT 600 i narzekanie na dziurawe drogi. Teraz jest FT CDI, coraz więcej równych asfaltów Wink i ponowna radość z jazdy urokliwym maluchem.

Pozdrawiam


Re: Witam (ponownie) cały Smartklub - Gość - 10.09.2008

Witamy MariuszB Smile ciesze się ze kolejna osoba wstąpiła do klubu Smile


Re: Witam (ponownie) cały Smartklub - kamill - 10.09.2008

Bartek to jest bo nawet zdjcie jego F2 jest Very happy


Re: Witam (ponownie) cały Smartklub - Gość - 10.09.2008

Historia jak wiesz lubi sie powtarzac.


Re: Witam (ponownie) cały Smartklub - PKO - 10.09.2008

hallo,witamy starego-nowego klubowicza Smile oby tym razem tak na dluzej Laughing


Re: Witam (ponownie) cały Smartklub - Gość - 10.09.2008

Cześć Mariusz.
I następne wspólne forum...i następne podobne pojazdy Razz .....a i Artix gdzieś przewinął się w postach Laughing z podobnym "toczydełkiem" Razz


Re: Witam (ponownie) cały Smartklub - MariuszB - 11.09.2008

Dzięki za welcome Laughing

Masz racje Radio... kolejne moje forum i kolejny czas potrzebny na ogarnięcie Smile
Wspomnę tylko, że na Burgmanii są też inni "ujeżdżacze" FT. Może się tutaj uaktywnią Wink

Mamy na naszym forum Burgmanii taki wątek "zimowa wersja Burgmana 650"... trzeba przyznać, że tytuł trafia w 10-kę Smile


Re: Witam (ponownie) cały Smartklub - Gość - 11.09.2008

Trzeba by było zapodać na Burgmanii link do Smartmanii Laughing Laughing to może ściągną liczną rzeszą w celu ujawnienia się Very happy
Ale znając życie to znają tę stronę...znają....tylko jak zwykle brakuje czasu na jak to określiłeś ogarnięcie tego wszystkiego.


Re: Witam (ponownie) cały Smartklub - dr-big - 14.09.2008

No jak nie, jak tak. Jestem co prawda troche krotko, ale witam Smile .


Re: Witam (ponownie) cały Smartklub - Gość - 21.09.2008

Coś widzę, że Burgmania nawiedziła forum Smarta całkiem licznie Laughing


Menu