smartklub.pl
[450] Moja przygoda z " Czarną Perłą". - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Moja przygoda z " Czarną Perłą". (/t-450-moja-przygoda-z-czarna-perla--17948)



RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - LAZY. - 01.06.2019

Też nad uniwersalną się zastanawiałem, ale miałem wątpliwości w zakupie bez przymiarki. Jak mówisz pasuje ok, to kupię na próbę.  Teraz będzie mi łatwiej, dziękuję.


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 01.06.2019

(01.06.2019, 09:10)LAZY. napisał(a): Też nad uniwersalną się zastanawiałem, ale miałem wątpliwości w zakupie bez przymiarki. Jak mówisz pasuje ok, to kupię na próbę.  Teraz będzie mi łatwiej, dziękuję.
Tak pasują idealnie. Tylko wymierz dokładnie jakie masz i dobierz takie. Ja kupiłem celowo z dodatkowym brzuszkiem... Ale szczerze po założeniu widzę że nie potrzebnie. Spokojnie jeden brzuszek by wystarczył. Teraz muszę mocniej trzepac drzwiami

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - wirdar - 06.06.2019

Na starych uszczelkach na V max Smile   mam przeciągi w kabinie a u Ciebie jest OK?


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 06.06.2019

(06.06.2019, 21:19)wirdar napisał(a): Na starych uszczelkach na V max Smile   mam przeciągi w kabinie a u Ciebie jest OK?
Po wymianie uszczelek zrobili się dużo ciszej... mam wrażenie że jeszcze muszę pomyśleć nad wygluszeniem dachu... tzn uszczelki trzymają szczelnie ale są miejsca gdzie " łapią wiatr" takie jak to ja boczna cześć dachu. Trzeba też pomyśleć nad wygluszeniem boczkow z tylu bo oryginalna gąbka w foli jest mało " wypelniajaca"....

Ale wracając do tematu to tak.. wymiana uszczelek pomogła...

Jak Ci wieje w okolice kolan to sprawdź uszczelnienie w drzwiach prowadzące kable... tam wiatr wpadając w przednie nadkola przechodzi przez właśnie to miejsce wpadając do POSZYCIA drzwi A następnie szparami w boczkach do auta.... na kolana Wink
Wiem z autopsji Wink

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - obwd-crash - 07.06.2019

Ten efekt to podwiewanie pod boczną krawędź "szmatki" dachu, a nie wina uszczelek Sad


Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 11.06.2019

Dziś wymieniłem sprzęgło.... jeździ się teraz jak należy... bez szarpania.....mam namiary na dobry serwis... polecam


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - BASTOS - 11.06.2019

Kolega przekroczył granice bez paszportu. Będzie kara Smile


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 11.06.2019

(11.06.2019, 21:53)BASTOS napisał(a): Kolega przekroczył granice bez paszportu. Będzie kara Smile
Sorki....W euforii radości nie pomyślałem.... przepraszam to nie miało zabrzmiec jak reklama tylko pomocna informacja dla kolegów z regionu.... edit zrobiony .... mój błąd:(

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - BASTOS - 11.06.2019

(11.06.2019, 21:58)speedykielce napisał(a):
(11.06.2019, 21:53)BASTOS napisał(a): Kolega przekroczył granice bez paszportu. Będzie kara Smile
Sorki....W euforii radości nie pomyślałem.... przepraszam to nie miało zabrzmiec jak reklama tylko pomocna informacja dla kolegów z regionu.... edit zrobiony .... mój błąd:(

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Doslownie bez pasportu, my tu na wschodzie wydajemy paszporty. Zdjecie jest ok. Nawet Łysy13 ma paszport wyrobiony. Smile


Moja przygoda z " Czarną Perłą". - ŁYSY13 - 12.06.2019

Tak to jest prawda mam

Pozdrawiam Łysy13


Menu