smartklub.pl
[450] Moja przygoda z " Czarną Perłą". - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Moja przygoda z " Czarną Perłą". (/t-450-moja-przygoda-z-czarna-perla--17948)



RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - LAZY. - 05.01.2020

Czarna zniknie na czarnej blendzie. Więc albo blenda na biało, albo na bogato srebrna nierdzewka pod spód i na wierzch czarna z perforowanymi wzorami.


Moja przygoda z " Czarną Perłą". - Arczi100 - 06.01.2020

Stawiałbym na nierdzewke


Moja przygoda z " Czarną Perłą". - damiano.o - 06.01.2020

Lazy dobrze napisał, czarna zniknie. Fakt podkreśli błyszczący tłumik. Zaś nierdzewna zgubi końcówki. Więc musisz pomyśleć co Chcesz uzyskać. Z tego co wnioskuję to właśnie podkreślić końcówki, bo drogie więc może czarna blenda ale z jakąś odcinką od zderzaka, żeby jej nie gubić? Fakt będzie to wymagało trochę więcej zabawy i kombinacji

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 06.01.2020

(06.01.2020, 09:12)damiano.o napisał(a): Lazy dobrze napisał, czarna zniknie. Fakt podkreśli błyszczący tłumik. Zaś nierdzewna zgubi końcówki. Więc musisz pomyśleć co Chcesz uzyskać. Z tego co wnioskuję to właśnie podkreślić końcówki, bo drogie więc może czarna blenda ale z jakąś odcinką od zderzaka, żeby jej nie gubić? Fakt będzie to wymagało trochę więcej zabawy i kombinacji

Pozdrawiam z RS Concept
No wlasnie .. i o to jest pytanie .... w wolnej chwili Corel i wizualizacje i zobaczymy co wyjdzie .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 06.01.2020

Panowie a czy ktos wymienial juz tylna szybe w cabrio f2 ? Ja dzis sie przyjrzalem i wygląda na to ze jest tylko przyklejona.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - krzyss - 06.01.2020

Szybki tylne sa wszywane raczej... w Wawie z tego co pamietam ok 600.- kosztowalo.


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - Vapor2005 - 06.01.2020

Są "fachowcy" którzy wklejają szybki. Lecz oryginalnie są wszywane i uszczelniane. Prawdopodobnie szybka została nie umiejętnie zamontowana i powstały naprężenia które spowodowały pęknięcie. Koszty od 500 - do 800 zł. Tylko nie wszystkie firmy umieją wstawić zgodnie ze sztuką. Oczywiście zostaje demontaż dachu przy okazji sprawdzenie linek trybów i innych...


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - tim13 - 06.01.2020

A może czarna blenda z powycinanymi otworami w które zamontujesz siatkę nierdzewną. Wycinając w blendzie literkę "B" możesz ją wyeksponować podkładając od spodu polerowaną blaszkę z kwasiaka.


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 06.01.2020

(06.01.2020, 15:37)tim13 napisał(a): A może czarna blenda z powycinanymi otworami w które zamontujesz siatkę nierdzewną. Wycinając w blendzie literkę "B" możesz ją wyeksponować podkładając od spodu polerowaną blaszkę z kwasiaka.
O widzisz dobry pomysł. Dziekuje

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - tim13 - 06.01.2020

Skoro pomysł zaciekawił to jeszcze podeślę moją wizję wykonania. Blacha 0,8 odrysowujemy zewnętrzne wymiary blendy i wycinamy z zapasem aby brzegi zaginamy pod kątem 90* nie wliczając miejsc gdzie będą wystawać końcówki tłumika. W te miejsca i w otwory gdzie będzie siadka wspawujemy drut "fi" 6 wzmocni to krawędzie. Od środka trzeba by wspawać kilka śrubek dzięki którym przymocujesz siatkę. Czyszczenie szpachlowanie malowanie montaż i banan na twarzy jak wszystko pasuje.


Menu