smartklub.pl
[450] Lifting wewnętrzny - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Technika (http://smartklub.pl/f-technika--88)
+---- Wątek: [450] Lifting wewnętrzny (/t-450-lifting-wewnetrzny--18517)

Strony: 1 2 3


Lifting wewnętrzny - artary1 - 17.02.2019

Witam od niedawna posiadam 450 2001 rok. Chciałbym przeprowadzić lifting wnętrza, aby stał się bardziej "nowoczesny" i bardziej użyteczny. Co polecacie zmienić/dodać ?


RE: Lifting wewnętrzny - LAZY. - 17.02.2019

Obawiam się że to przekracza wartość auta  Very happy
Tapicerka foteli, boczków, kokpitu, podsufitki. Nakładki na pedały, hamulec ręczny i gałkę zmiany biegów- pakiet brabus
Tarczki licznika, zegarka, obrotomierza- pakiet brabus.
Komputer pokładowy, kierownica z łopatkami, radio 2 din z nawigacją,  oświetlenie led wnętrza, konsoli środkowej i zegarów, nowe głośniki+ gwizdki. Szuflada pod fotel, uchwyt na kubek- musi być i już   Laughing  Odpalanie na przycisk w gałce lub osobno.  No i jakieś kilka tysięcy złotych później będziesz miał odmłodzonego smarta.


RE: Lifting wewnętrzny - artary1 - 17.02.2019

Masz jakieś linki do tych pakietów Brabusa aby zobaczyć jak to wygląda ? A jakieś nieorginalne części aby wyszło taniej ? Very happy


Lifting wewnętrzny - BASTOS - 17.02.2019

Taniej ...hm... Same naklejki brabusowe. Za stówkę cały samochodzik wymodzisz.

"Nie wiem, nie znam się. Zarobiony jestem."


RE: Lifting wewnętrzny - Papasanbaba - 17.02.2019

Ja jestem jakiś przetrącony czy co? Bo osobiście uważam że wnętrze w poczciwej 450 jest bardzo dizajnerskie, nowoczesne i całkiem użyteczne pod względem schowków. Tylko kobita narzeka na brak jednego pod nogami, ale gdyby wywalić poduszkę powietrzną to można by i schowek wstawić ;E


Lifting wewnętrzny - Kanapa - 17.02.2019

Kup jej schowek pod fotel pasażera i przestanie narzekać.
Plus czysta popielniczka jako podręczny schowek na Szminki i będzie git.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Lifting wewnętrzny - LAZY. - 17.02.2019

(17.02.2019, 03:02)artary1 napisał(a): Masz jakieś linki do tych pakietów Brabusa aby zobaczyć jak to wygląda ? A jakieś nieorginalne części aby wyszło taniej ? Very happy

Widzę że nie zdajesz sobie z tego sprawy że takie rzeczy pojawiają się od czasu do czasu i skompletowanie ,,pakietu" za rozsądne pieniądze trwa i kilka lat.
Jak chcesz na szybko coś ulepszyć, uładnić to musisz płacić.
Przykładowo gałka zmiany biegów ponad 400zł, rączka ręcznego powiedzmy 200-250zł, nakładki na pedały też coś koło 200zł, tarczki brabusa - o ile całych zegarów nie masz zamiaru zmieniać to też z 2-3 stówki.  Skórzane wnętrze powiedzmy 2-4 tysiące, no chyba że znajdziesz używki. Komputer pokładowy około 1200-1400zł. Kierownica z łopatkami powiedzmy 600-1000zł.  Nie ma do tego linków, siadasz i kopiesz dzień w dzień w internecie aż trafisz na niższą cenę.
Policzyłeś sobie ile już wyszło?
Z zewnątrz felgi, grill, spojler przód i tył, tłumik... 

Smart to jest stan umysłu, każdy tuning podwaja jego wartość.
Mowa tu głównie o dodatkach wizualnych bo jeszcze nie ruszyliśmy zawieszenia i silnika.

Dziękuję- koniec przekazu.


RE: Lifting wewnętrzny - Papasanbaba - 17.02.2019

Kanapa, pod fotelem pasażera to ja mam gaśnice. A popielniczka wiadomo że czysta. Tak samo ten duży schowek pod radiem.


RE: Lifting wewnętrzny - LAZY. - 17.02.2019

(17.02.2019, 22:21)Papasanbaba napisał(a): Kanapa, pod fotelem pasażera to ja mam gaśnice. A popielniczka wiadomo że czysta. Tak samo ten duży schowek pod radiem.

Miał na myśli zapewne fabryczną szufladę montowaną pod fotel kierowcy, bo pod fotel pasażera montowali zmieniarkę cd.


RE: Lifting wewnętrzny - Papasanbaba - 18.02.2019

To tym bardziej odpada bo kobieta prawo jazdy nie ma. Schowek bezużyteczny. Ale szczerze to nie wiedziałem że taki schowek istniał. Bo o zmieniarce słyszałem. Ale mój miał bieda kasetowe radio.


Menu