smartklub.pl
TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? (/t-ten-roadster-nalezy-do-kogos-z-was--18681)



TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - Smarkacz - 10.04.2019

W warszawskim komisie jest ten Smart Roadster:
https://www.otomoto.pl/oferta/smart-roadster-klimatyzacja-od-12-lat-w-1-rekach-2-kluczyki-ID6ArMvL.html

Zacząłem negocjacje z pracownikiem komisu a może to auto, kogoś z Was? Smile


TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - frygi - 10.04.2019

Masz super fajnego roadstera od Krzyssa to szukasz po jakoś komisach
W sensie Krzyss sprzedaje swoje auto


RE: TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - Smarkacz - 10.04.2019

(10.04.2019, 12:11)frygi napisał(a): Masz super fajnego roadstera od Krzyssa to szukasz po jakoś komisach
W sensie Krzyss sprzedaje swoje auto

Problem jest w tym, że już mam 4 autka + autko firmowe i nie potrzebuję 5. Szukam jakiejś mało praktycznej zabaweczki, którą zachęcę syna do zrobienia wreszcie prawa jazy a jak nie zrobi to sam będę się nią bawił. Interesuje mnie np. Roadster, lub stary Suzuki Jimny, ale tylko diesel. Ewentualnie inne mało praktyczne zabaweczki. Wink

Komisowi oferuję w zamian za tego roadstera swoje dwa Audi A6, posiadające maksymalne na rynku wyposażenie a kolega Krzysiek zapewne będzie chciał, gotówkę, której nie zamierzam dokładać do zabawek. (Właśnie kupiłem zaje... rower elektryczny składany do mojego Smarta!! Pochwalę się na forum jak tylko dojdzie  Mad  )

Sam widzisz tylko barter.  Wink

To zaoferowałem komisowi:

[attachment=18348]

[attachment=18349]

[attachment=18350]

[attachment=18351]

[attachment=18352]


TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - ŁYSY13 - 10.04.2019

Ale on lubi sobie grzebać i naprawiać a nie auto do jazdy mieć

Pozdrawiam Łysy13


TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - frygi - 10.04.2019

(10.04.2019, 12:48)Smarkacz napisał(a):
(10.04.2019, 12:11)frygi napisał(a): Masz super fajnego roadstera od Krzyssa to szukasz po jakoś komisach
W sensie Krzyss sprzedaje swoje auto

Problem jest w tym, że już mam 4 autka + autko firmowe i nie potrzebuję 5. Szukam jakiejś mało praktycznej zabaweczki, którą zachęcę syna do zrobienia wreszcie prawa jazy a jak nie zrobi to sam będę się nią bawił. Interesuje mnie np. Roadster, lub stary Suzuki Jimny, ale tylko diesel. Ewentualnie inne mało praktyczne zabaweczki. Wink

Komisowi oferuję w zamian za tego roadstera swoje dwa Audi A6, posiadające maksymalne na rynku wyposażenie a kolega Krzysiek zapewne będzie chciał, gotówkę, której nie zamierzam dokładać do zabawek. (Właśnie kupiłem zaje... rower elektryczny składany do mojego Smarta!! Pochwalę się na forum jak tylko dojdzie  Mad  )

Sam widzisz tylko barter.  Wink

To zaoferowałem komisowi:


Cóż zapytać nic nie kosztuje A może się zgodzi na wymianę.


RE: TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - Smarkacz - 10.04.2019

(10.04.2019, 12:57)frygi napisał(a): Cóż zapytać nic nie kosztuje A może się zgodzi na wymianę.

Tym samym oficjalnie pytam na forum kolegę Krzyśka:
Czy chcesz dwa luksusowe autobusy za jeden samochodzik dla wiecznych smarkaczy? Very happy


RE: TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - krzyss - 10.04.2019

Panie kochany, moje sprzedane poszlo w dobre rece Smile


RE: TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - Smarkacz - 12.04.2019

(10.04.2019, 13:50)krzyss napisał(a): Panie kochany, moje sprzedane poszlo w dobre rece Smile

...a moje to złe? Very happy
Bardzo dbam o swoje zabaweczki.


RE: TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - krzyss - 12.04.2019

Mam jeszcze czarnego, ale to inna liga jesli chodzi o cene Smile


RE: TEN ROADSTER NALEŻY DO KOGOŚ Z WAS? - Smarkacz - 12.04.2019

Poczekam aż będziesz miał coś tańszego, ponieważ jeszcze mam w planach zakupowych Suzuki Jimny i jeszcze jednego Smarta TDI cabrio a po za tym czasem też dokupuje zabawki jednośladowe i tony elektronicznych gadgetów.


Menu