smartklub.pl
Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? (/t-mamy-kogos-z-lodzi-lub-okolic--1892)

Strony: 1 2


Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - Gość - 23.10.2008

Ile Smartów jeździ po Łodzi??? Chyba nas przybywa!!!


Re: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - rogas - 23.10.2008

Piotrków Tryb. prawie jak łódź u nas chyba z 6 szt już śmiga albo więcej Smile Very happy


Re: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - Syrob2 - 23.10.2008

Ja jestem Lodzi, okolice manufaktury, srebno-niebieski bolid Smile)


Re: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - ptk86 - 23.10.2008

Łódź Górna i Chojny ale często smigam po centrum.
Raz srebrnym smartem a raz zółtą Fabia RS.
O to ja i smart Laughing
[img]
A to moja Fabia, smiało możecie mnie zaczepiac na mieście Smile
[Obrazek: fabiadezent1.jpg]


Re: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - Gość - 23.10.2008

Super. Widze ze jest nas co raz wiecej. Ja mam czerwonego na berlinskich numerach. Czesto jestem w Niemczech. Tam jest taki zwyczaj jak u motocyklistow. Albo sobie mrugaja, albo podnosza reke. Moze kiedys zrobimy jakies spotkanie?. Smart to nadal ewenement w Lodzi.
Krzysztof


Re: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - Syrob2 - 24.10.2008

ja mam problem ze smartami w Lodzi
oprucz smarta mam Multiple (taki arbuz smieszny) i z muliplami sobie innymi migamy z daleka. Jednak co spotkam jakiegos smarta i mu migam to sie na mnie dziwnie patrzy kierowca ?????.
inne sprawa ze co przyuwaze smarta w lodzi i chce oblookac kto to jedzie to albo jakas "babcia" albo "dziadek" hmmmmmmmmmmmmm


pozdro dla smart Lodz

na spotkanie małe i wymiane doświadczeń sie pisze, moze jakis parkieng pod marketem ???


Re: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - Gość - 25.10.2008

No fajnie. Dzieki za tego DZIADKA i BABCIE. Moze bylo wczesnie i bylem niewyspany Wink Mnie jeszcze nikt nie mrugal!!! Ale zaczynamy to robic. SMRCIARZE MRUGAJCIE SOBIE!!! Tylko uwaga na niebieskich w czapkach. Ja mam czerwonego na berlinskich numerach i czesto jestem w centum. Co do spotkanka to napisalem do wszystkich ale mam tylko 3 pozytywy. Ale cos z tego bedzie!!!
Pozdrawiam
Do mrugniecia


Re: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - Syrob2 - 25.10.2008

Moze cos next weekend ? Smile


pozdro 4@ll


Re: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - Gość - 28.10.2008

My też z Łodzi, srebrnego 'malucha' widzieliśmy ostatnio pod silver, czerwony do nas pisał, a wczoraj jeden przemknął nam przed nosem na warszawskich numerach w ubranku 'tic-taca'. Reflektujemy na spotkanie na parkingu Smile


Re: Mamy kogoś z Łodzi lub okolic??? - Syrob2 - 28.10.2008

no to kiedy i gdzie
sobotya raczej odpada bo to 1.11 Smile

pozdro 4@ll


No to moze tak:

sobota 08 11 2008 godz. hmm 13 parking pod L'eclerkiem na inflandzkiej ???

jak ktos sie pisze to bede tez Smile


Menu