smartklub.pl
[450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Tuning (http://smartklub.pl/f-tuning--89)
+---- Wątek: [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania (/t-450-remap-silnika-cdi-zmiana-oprogramowania--1896)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - MERLIN - 21.04.2014

Hmm... poczytałem temat i widzę że ten soft to same plusy mój "serszeń" 2001rok cDI 800 można to gdzieś przerobić na dolnymśląsku ? chętnie bym przetestował tego wirusa


[450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - Kanapa - 21.04.2014

Nasz do wyboru Poznań lub Śląsk.


Wysłane z mojego Phone przez Tapatalk 2.
Za literówki przepraszam.


RE: [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - SANT0 - 04.05.2014

Co do trybu awaryjnego na tym sofcie to wydaje mi się że wywala przez mało wydajne wtryskiwacze u mnie też się tak działo myślałem ze to przez turbo ale jednak to wina wtryskow. Turbo stare daje obecnie 1.65 bara silnik po remoncie wtryskiwacze w miarę skalibrowane i nie wywala błędu ciągnie do końca na każdym biegu.Ewentualnie pompa wysokiego ciśnienia kuleje i wywala błąd bu czujnik ciśnienia widzi za niskie wartości.



Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


RE: [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - Jasio - 10.12.2014

(21.04.2014, 09:06)Kanapa napisał(a): Nasz do wyboru Poznań lub Śląsk.


Wysłane z mojego Phone przez Tapatalk 2.
Za literówki przepraszam.


Witam Smile Czy zmieniło się coś i da się wgrać taką Remap-ę do 450 CDI z 2002r gdzieś bliżej mnie ( woj. Lubelskie/ Podkarpackie ) ?


[450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - damiano.o - 10.12.2014

Z tego co wiem na chwilę obecną to tylko Gizbern jest najbliżej Ciebie chyba, że bliżej masz do Warszawy to chłopaki z Wawy Ci podpowiedzą gdzie i jak. Ja też musiałem się kulać 300km - akurat do GizbernaWink


RE: [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - ŁYSY13 - 10.12.2014

Jasio poczekaj do jakiegoś zlotu to sobie zrobisz


RE: [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - Jasio - 10.12.2014

I chyba tak zrobię poczekam na zlot Smile Ostatnio byłem na zlocie w Sandomierzu ale niestety wtedy jeszcze miałem "świeżo" zakupionego smarta i nie wiedziałem za wiele o tym że da się coś takiego wgrać.. Rozmawiałem z Tobą i powiedziałeś mi że Jakubo takimi rzeczami się zajmuje niestety nie miał wtedy oprogramowania ze sobą :( No nic w takim razie zostaje cierpliwie czekać na kolejny zlot Smile


RE: [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - agary35 - 20.12.2014

Byłem dzisiaj u Gizberna i mój Smart otrzymał nowy soft. Zmiany jakie od razu zauważyłem to płynniejsze i bardzo efektywne przyspieszanie. Udało mi się rozpędzić do 150km/h niestety silny wiatr nie pozwolił więcej (Smart zaczął pływać po drodze).

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka


RE: [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - Marcin3107 - 28.12.2014

To ja się też pochwalę. Byłem u Gizberna. Fachowiec przez duże F, a do tego miły, sympatyczny i rozsądnie podchodzący do współpracy. W efekcie, na pewno wrócę na bieżące serwisowanie i ulepszania swojego Smarta.

Oczywiście wyjechałem z nowym softem. Na A1 zamknąłem budzik bez najmniejszego problemu. Rozwiązany został też problem zapalającego się "check'a" przy mocnym dodaniu gazu na "trójce" i wchodzenia w tryb awaryjny. Jednym słowem smart jak nowy Smile Największe efekty nowej mapy są widoczne w jeździe miejskiej - dynamika zdecydowanie powyżej średniej na drodze. Mało kto dotrzymuje kroku Wink


RE: [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania - mermen124 - 29.12.2014

Chciałbym zrobić remap w swoim CDI.
Ze względu na warunki pogodowe jakie panują chciałbym zrobić to na terenie Wawy lub okolic.
Kogo polecacie? Kto zajmuje się takimi tematami w Wawie??


Menu