smartklub.pl
1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Motoryzacja (http://smartklub.pl/f-motoryzacja--64)
+--- Wątek: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi (/t-1-listopada-bezpiecznej-drogi--1919)

Strony: 1 2


1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Siwek - 31.10.2008

Związku z zbliżającym się Świętem życzę wszystkim klubowiczom bezpiecznej i ostrożnej jazdy.


Re: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Gość - 31.10.2008

Wczoraj jechałem niby tylko 250 km, ale już się zaczeło w każdym większym mieście korek...( Toruń, Brodnica ) cały czas kolumna... u przez ostatnie 50km sciana deszczu. Prędkośc 70-90 km/h

Już się boję pomyślec co bedzie w niedziele :/


Re: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi - kmalinek - 31.10.2008

Dziękuję bardzo Smile)


Re: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Gość - 31.10.2008

Życzę wszystkim tylu wyjazdów co i wjazdów do garażu, oczywiście w całości i o własnych siłach.

Życzę Bezpiecznej jazdy dla wszystkich.


Re: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Sebartus - 31.10.2008

No to żeby się nie powtarzać to ja życzę niskiego kursu eurosów Very happy




ps. Swiek ja widze że my w podobnej branży siedzimy Laughing


Re: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Szupryk - 01.11.2008

Dzisiaj w Gdańsku istny hardkor Sad Nie dość, że Piątek to jeszcze 1 Listopada. Bezpiecznej drogi!


Re: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Gość - 01.11.2008

.... no ... a ja wczoraj 3 minuty po rozmowie telefonicznej z Kurasem zaliczylem 10pkt. karnych i 400pln. Bordowy opel vectra o tablicach zaczyających sie na SK ...., trasa pomiędzy Tychami i Pszczną, okazł się być Big Brotherem.

Panowie zaproponowali mi najpierw 600pln i 19pkt. łącznie bo na filmiku zauważyli parę różnych wątków skladających się na fabułę aczkolwiek niezgodnych z przepisami ale wtedy im zaproponowalem żeby sobie od razu wzięli moje prawko ... no i troche odpuscili.

No ... to tak ku przestrodze .... ehhh. Sad


Re: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Gość - 01.11.2008

Oła.... wiec Tomku na wigilii bedzie juz tylko 11 potraw ;P

No wiesz.. tak to jest jak sie ma smarta mocniejszego od BRABUSA :P

Jedno rozwiazanie... nie zawsze skuteczne ale bardzo często... antenka na magnes do tridona.... i nasłuchiwać co sie dzieje Smile


Re: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Gość - 01.11.2008

Cytat:autor Tomek w 2008/11/1 12:23:18

.... no ... a ja wczoraj 3 minuty po rozmowie telefonicznej z Kurasem zaliczylem 10pkt. karnych i 400pln. Bordowy opel vectra o tablicach zaczyających sie na SK ...., trasa pomiędzy Tychami i Pszczną, okazł się być Big Brotherem.

Panowie zaproponowali mi najpierw 600pln i 19pkt. łącznie bo na filmiku zauważyli parę różnych wątków skladających się na fabułę aczkolwiek niezgodnych z przepisami ale wtedy im zaproponowalem żeby sobie od razu wzięli moje prawko ... no i troche odpuscili.

No ... to tak ku przestrodze .... ehhh.
Tomek.
Bardzo Ci współczuję ale popatrz na to i naczej... Miało być 19 pkt a abyło TYLKO 10... miało być 600 PLN a było 400 PLN...
W sumie to jesteś zarobiony... Laughing

Chyba tylko tak mogę Ci poprawić humor...Wink

Wszystkim życzę bezpiecznej drogi...


Re: 1 Listopada - Bezpiecznej drogi - Sebartus - 01.11.2008

Cytat:Panowie zaproponowali mi najpierw 600pln i 19pkt

Suprised jakim cudem nazbierałeś aż tyle bonusów ?

wyprzedzałeś jadąc chodnikiem dla pieszych ? Razz



Szkoda tylko kasy Sad

ps. trzbabyło im powiedzieć że zbierasz tylko punkty z BP partner Very happy


Menu