smartklub.pl
smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Serwisy, sklepy, smart Center (http://smartklub.pl/f-serwisy-sklepy-smart-center--55)
+--- Dział: Prywatne serwisy i sklepy (http://smartklub.pl/f-prywatne-serwisy-i-sklepy--70)
+---- Dział: Serwisy prywatne (http://smartklub.pl/f-serwisy-prywatne--72)
+---- Wątek: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. (/t-smart-kalisz-dyskusja-o-jakosci-polaczone-watki--19754)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - Savik - 23.11.2021

Jest facet, który w swoim FT miał ukrytą kamerę. Materiał poszedł m.in. do programu Uwaga TVN


RE: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - raffa - 23.11.2021

Ktoś coś miał, ktoś coś komuś zrobił. Podobno, być może...

Mi to zalatuje radiem Erewań :P


smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - damiano.o - 23.11.2021

Z doświadczenia na forum ostrożnie podchodzę do wszelkiego rodzaju "newsów" i "subiektywnych opinii", gdyż najbardziej przekonujące wątki i posty to te poparte faktami, a najlepiej - jak to mówią kolokwialnie - tymi "autentycznymi"

Pozdrawiam z RS Concept


RE: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - sewcio - 24.11.2021

(23.11.2021, 21:47)damiano.o napisał(a): Z doświadczenia na forum ostrożnie podchodzę do wszelkiego rodzaju "newsów" i "subiektywnych opinii", gdyż najbardziej przekonujące wątki i posty to te poparte faktami, a najlepiej - jak to mówią kolokwialnie - tymi "autentycznymi"

Pozdrawiam z RS Concept

A co Ci brakuje do tych zdjęć i filmów wstawionych przez Savik?? Masz zlecenie, masz jak kopci, jak się olej leje z silnika, jak samochód cały zawalony olejem, nawet siedzenia i szyby, wycięli mu katalizator... To jakaś rzeźnia jest... Ciekawe jakby kompa podpiąć i sprawdzić błędy... Silnik nie wygląda na wymieniony (czysty)... Moja Mama lepiej by miskę olejową wkleiła na silikon... Jakich dowodów jeszcze potrzebujesz?


RE: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - damiano.o - 24.11.2021

(24.11.2021, 13:43)sewcio napisał(a):
(23.11.2021, 21:47)damiano.o napisał(a): Z doświadczenia na forum ostrożnie podchodzę do wszelkiego rodzaju "newsów" i "subiektywnych opinii", gdyż najbardziej przekonujące wątki i posty to te poparte faktami, a najlepiej - jak to mówią kolokwialnie - tymi "autentycznymi"

Pozdrawiam z RS Concept

A co Ci brakuje do tych zdjęć i filmów wstawionych przez Savik?? Masz zlecenie, masz jak kopci, jak się olej leje z silnika, jak samochód cały zawalony olejem, nawet siedzenia i szyby, wycięli mu katalizator... To jakaś rzeźnia jest... Ciekawe jakby kompa podpiąć i sprawdzić błędy... Silnik nie wygląda na wymieniony (czysty)... Moja Mama lepiej by miskę olejową wkleiła na silikon... Jakich dowodów jeszcze potrzebujesz?
Mój ostatni wpis dotyczył postu #51 więc niepotrzebnie się "uruchamiasz"

Pozdrawiam z RS Concept


RE: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - sewcio - 01.12.2021

Cytat:Mój ostatni wpis dotyczył postu #51  więc niepotrzebnie się "uruchamiasz"

Pozdrawiam z RS Concept

A co ja wróżka... Smile Trzeba było zacytować, to by każdy wiedział Wink


RE: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - Savik - 16.05.2022

Nie wiecie co się stało ze Smart Kalisz? Strona internetowa niedostępna, na Facebooku info że czasowo zamknięte


RE: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - raffa - 16.05.2022

(16.05.2022, 22:02)Savik napisał(a): Nie wiecie co się stało ze Smart Kalisz? Strona internetowa niedostępna, na Facebooku info że czasowo zamknięte

Ty jesteś 'najbardziej zainteresowany', to chyba Ty powinieneś wiedzieć :P


RE: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - Savik - 17.05.2022

Może w końcu - jak on to mówił - "odpowiednie organy" się nim zajęły Very happy


RE: smart Kalisz - dyskusja o jakości połączone wątki. - raffa - 17.05.2022

Zgadzam się, 'odpowiednie organy' powinny zająć się wszelkiej maści krętaczami i cwaniakami. O ile przyjemniej żyłoby się na świecie.


Menu