smartklub.pl
Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) (/t-kamill-sprzedaje-smarta-p-nic-sie-przed-nami-nie-ukryje--1996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - kamill - 07.01.2009

Ciezko sie dogadac z tym komisem ; / podobno samochod trzeba pierw wyrejestrowac z Włoch i czekaja na dokumenty , dopiero wtedy mozna zaczac cos dzialać ; / nie wiem czy cos nie sciemniają ;/ Mad


Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - Gość - 07.01.2009

Może być to prawda, ale ja byłbym ostrożny, nie kupuj Alfy zanim nie zobaczysz kompletu ORYGINALNYCH dokumentów, w tym wyrejestrowania w Italii.
Swego czasu kolega chciał kupić w komisie Mercedesa, okazało się że auto zarejestrowane we Włoszech, sprowadzone do Niemiec, a później sprzedane do Polski, wszędzie sprzedawano-kupowano chyba na "krzywy ryj" inaczej tego nie można nazwać, czując że coś tu nie gra kolega odmówił zakupu, i zaproponował komisowi że chętnie kupi to auto pod warunkiem zarejestrowania w RP na właściciela komisu lub innego pracownika, okazało się że cała procedura trwała ponad 4 miesiące !!!
Także moja rada - czekaj aż zarejestrują, lub odpuść sobie to auto.


Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - Gość - 07.01.2009

No no kamilu... i mowisz ze cena jest sprzyjająca wiec dokladnie wszystko sprawdz mechanicznie i papierkowo... zeby ta cena z czegoś nie wynikała....

...powodzenia...


Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - Siwek - 08.01.2009

Cześć

Ja mam pytanie co do podłokietnika, który jest zamontowany w smarcie. Sprawuje się on dobrze, nie skrzypi lub coś w tym stylu? Może jacyś inni smarciarze posiadają podłokietniki? Jeżeli tak to jaki i jak się sprawują?


Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - dr-big - 08.01.2009

Chyba temat w zlym miejscu Smile . Mam zalozony regulowany podlokietnik obszyty tapicerka smarta. Nie skrzypi i nie rusza sie, bo to "oryginal" Wink .


Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - All-capone - 08.01.2009

No to Kamil teraz dowiesz sie co to znaczy serwis i duże koszty Smile
W smarcie można remont silnika zrobic na chodniku pod blokiem a w alfie to juz niezazbytnio Smile
a fiat i alfa to raczej na koncu listy najmniej awaryjnych pojazdów


Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - Gość - 08.01.2009

Kamil odpuść sobie tę Alfę. Jestem pewien, że nie ma oryginalnej książki serwisowej potwierdzającej przebieg i naklejek potwierdzających n.p. wymianę oleju przy określonym przebiegu. Kiedyś ktoś mnie poprosił o obejrzenie Alfy (identycznej) sprzedawanej w komisie też w Warszawie. Po dokładnej analizie dokumentów okazało się, że ma przebieg o ponad 100 000 km większy od deklarowanego, a badanie elektronicznym czujnikiem grubości lakieru wykazało, że 50% nadwozia podane zostało reanimacji. Gwarantuję na 99%, że dobry fachowiec bez wyjeżdżania z komisu autem wybije Ci je z głowy. Jeżeli już musisz kupić alfę poszukaj samochodu z polskiego salonu z udokumentowaną historią. Zapłacisz trochę więcej ale w sumie i tak wyjdzie taniej. Jeżeli kupisz tę Alfę to napisz na forum za 3 miesiące ile Cię w sumie kosztowała, a potem to już lepiej nie pisz bo klubowicze wyleją morze łez ze współczucia.
Pozdrawiam



Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - kamill - 08.01.2009

ksiaze serwisową ma ta Alfa ale nie do konca prowadzona ...czekam nadal jak bedzie mozna nia wyjechać i ja sprawdzić...samochod wyglada w srodku ładnie , naprawde bylem sam w szoku ,ze to z Włoch ...

nie odpuszczam ...czekam Smile zawziołem sie na nią Wink


Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - Gość - 08.01.2009

Nie będę krytykował Twojego pomysłu Kamilu, bo napisałeś jasno, że Ci się podoba to auto...
Napiszę jednak, że z całej gamy marek samochodów wybrałeś (według mnie) mocno kontrowersyjnie...
Nie zmienia to faktu, że życzę Ci niezawodnego egzemplarza i dbaj o paski rozrządu... Później to bardzo boli... oj bardzo...


Re: Kamill sprzedaje smarta :P ( nic sie przed nami nie ukryje ) - kamill - 08.01.2009

a Smart to nie jest kontrowersyjny ?:P


Menu