smartklub.pl
Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 (/t-spoty-mazowieckie-wawa-edycja-2009--2028)

Strony: 1 2 3 4


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - Sebartus - 01.02.2009

Cytat:2oo = 2 koła
4oo = 4 koła

Very happy Very happy Very happy


Very happy ale żeście wymyślili Razz

Cytat:łatwo dostępny parking, na którym nikomu nie będziemy przeszkadzać

Full wypas jednym słowem Very happy

Koncepcja fajna ale lepiej poczekać z 2 tyg min aby więcej ludzi przeczytało post i chyba lepiej w sobote bo w tygodniu to każdy robi Smile


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - Gość - 01.02.2009

My bedziemy, więc jak ktoś ma czas i chęci to zapraszamy. Swoją drogą możemy zrobić również spotkanie w innym terminie, dogodniejszym dla większości Wink


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - MariuszB - 02.02.2009

13- 15 luty są w Wawie targi Motocykli i Skuterów... więc przynajmniej ja jestem w tych dniach "wycięty".

Na tą chwilę miło będzie się spotkać w najbliższy czwartek w Route66 Laughing


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - Gość - 02.02.2009

Cyt: Z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę powiedzieć, że będą min. 3 a może i 4 FT CDI, które są na "wyposażeniu" Klubu Burgmania . Pozostałych serdecznie zapraszamy.

Rozumiem, że ten 4-ty to ja. Poprzednie czwartki wyleciały z kalendarza. 5 lutego stawiam się w R66 -> zimową wersją skutera, 4oo, katamaranem, puszką.......jak kto woli.


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - MariuszB - 02.02.2009

Cytat:Worlan napisał(a):
Cyt:Rozumiem, że ten 4-ty to ja. Poprzednie czwartki wyleciały z kalendarza. 5 lutego stawiam się w R66
Dokładnie Grzesiu Laughing


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - Gość - 03.02.2009

Coś nie ma chętnych na spotkanie i wspólne smartowanie. Sad
Zapraszamy do R66, Wasze Smarty też chcą się spotkać. Very happy Mój, to nawet o kąpieli marudzi.. Very happy


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - piotr_983 - 03.02.2009

Mój po ostatniej wizycie w SPA zaliczył kąpiel błotną pod domem i to jaki uparciuch wyjść z tego błota nie chciał, aż musiałem przy pomocy sąsiada wypchnąć go siłą.
Z tym samochodem jak z dzieckiem.

Co do obecności to pamiętam ale nie chcę się chwalić że będziemy a później nie dojechać.


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - MariuszB - 04.02.2009

A ja przypomnę o małym spotkaniu Smarciarzy z 2004 roku, które udało mi się zorganizować. O ile dobrze kojarzę pojawił się wtedy na spocie m.in kolega Abuk oraz Bartunio.

[Obrazek: z5iqp6ee9qkxoe6i.jpg]

No ale mamy rok 2009... więc
Laughing


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - piotr_983 - 04.02.2009

Więc sprzęt się już posypał, wszystkimm przybyło lat, a smart wprowadził model który złamał magiczną wartość 2,50metra.

A może MariuszowiB chodziło o coś innego Very happy Very happy Very happy :-?


Re: Spoty mazowieckie/Wawa- edycja 2009 - Gość - 04.02.2009

Też mam nadzieję, że dotrę Smile


Menu