smartklub.pl
Smart roadster - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: Smart roadster (/t-smart-roadster--20755)



Smart roadster - rusek - 15.03.2023

Witam Smile

Chciałbym zakupić Smart'a roadster w jakiejkolwiek wersji silnikowej, wyposażeniowej i nadwozia. Wynika to z faktu iż mam mocno ograniczony budżet (jestem studenciakiem). Marzy mi się jednak coupe z powodu planów podróżowania. Nie szukam auta bez wad tylko auta, którym mógłbym się zająć i włożyć w nie całe serducho. Będzie to moje pierwsze własne auto a ze względu na niesamowity design i ekonomiczność wybrałem roadstera.


RE: Smart roadster - raffa - 15.03.2023

Cześć,

pomysł niezły Smile Ale auto nietypowe Wink

Jaki masz budżet?


RE: Smart roadster - Smarkacz - 15.03.2023

(15.03.2023, 18:41)raffa napisał(a): Cześć,

pomysł niezły Smile Ale auto nietypowe Wink

Jaki masz budżet?

10tys Rubli Wink


RE: Smart roadster - rusek - 15.03.2023

(15.03.2023, 18:41)raffa napisał(a): Cześć,

pomysł niezły Smile Ale auto nietypowe Wink

Jaki masz budżet?

12/13 tyś złotych na samo auto plus kilka tysięcy na włożenie w autko po kupnie


RE: Smart roadster - raffa - 15.03.2023

Na otomoto są całe trzy (w tym jedno coupé). Ale w okolicach 20 tys. Nie znam się na cenach roadstera, ale patrząc na ogłoszenia, może być ciężko zmieścić się w budżecie :(
W każdym razie trzymam kciuki, to bardzo fajne autko. Raz zawitał do nas Kolega na comiesięczne spotkanie Smile


RE: Smart roadster - Smarkacz - 16.03.2023

(15.03.2023, 23:13)raffa napisał(a): Na otomoto są całe trzy (w tym jedno coupé). Ale w okolicach 20 tys. Nie znam się na cenach roadstera, ale patrząc na ogłoszenia, może być ciężko zmieścić się w budżecie :(
W każdym razie trzymam kciuki, to bardzo fajne autko. Raz zawitał do nas Kolega na comiesięczne spotkanie Smile


Z 5 lat temu można było kupić fajne autko za kilkanaście tysięcy i nawet zaproponowałem synowi, że kupię jemu 452 jako pierwsze auto, ale on jest niestety z tych, którym szkoda kasy na utrzymywanie samochodu i woli kartę graficzną (która szybciej starzeje się niż samochód i częściej trzeba wymieniać) i wypasionego kompa. Very happy


(Ja miałem autko, gdy skończyłem 16 lat i zrobiłem prawko, czerwoni marksiści byli jednak mniej restrykcyjni od marksistów tęczowych)


RE: Smart roadster - rusek - 16.03.2023

(16.03.2023, 10:50)Smarkacz napisał(a): Z 5 lat temu można było kupić fajne autko za kilkanaście tysięcy i nawet zaproponowałem synowi, że kupię jemu 452 jako pierwsze auto, ale on jest niestety z tych, którym szkoda kasy na utrzymywanie samochodu i woli kartę graficzną (która szybciej starzeje się niż samochód i częściej trzeba wymieniać) i wypasionego kompa. Very happy


(Ja miałem autko, gdy skończyłem 16 lat i zrobiłem prawko, czerwoni marksiści byli jednak mniej restrykcyjni od marksistów tęczowych)

Wypasiony komp już kupiony teraz zacząłem myśleć nad autkiem  Smile


Menu