smartklub.pl
Polski smart - bez komentarza... - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Polski smart - bez komentarza... (/t-polski-smart-bez-komentarza--216)

Strony: 1 2 3


Re: Polski smart - bez komentarza... - ABUK - 18.03.2003

Dzisiaj polski smart opisany jest w "super ekspresie" auto ma kosztować 14000 PLN ma mieć 21 koni, palić 3,2 max na 100 km kilkanaście kolorów, 6 rodzajów nadwozia. Wyglada to bardzo optymistycznie, jest już firma która będfzie je produkowała.


Re: Polski smart - bez komentarza... - Gość - 18.03.2003

jeżeli ma kosztować 14000 to wydaje mi sie że bedzie to taki po prostu mniejszy poczciwy polski maluch-bo za 14 tys. to raczej tam nie wpakują ABSu, ESP,poduszek czy np. kontroli stabilizacji. a tak swoja droga to jestem ciekaw jak ten samochodzik wypada w crash-tescie-w końcu DaimlerChrysler wywalił sporo kasy żeby smarkacz był na tyle bezpieczny na ile jest-czy ktos kto projektował był w stanie wydać taką ilość pieniędzy na te wszystkie testy ? :-?

<small>[ Edytowane przez seba dnia 2003/03/18 15:44:18 ]</small>


Re: Polski smart - bez komentarza... - Gość - 23.03.2003

Patrząc na bryłę "auta"...jak znam polskie warunki to za jakis czas wyjdzie ,że podstawą do budowy szkiletu był arura kanalizacyjna śr 110cm ,której 15km zgineło w niewyjasninych okolicznościach w okolicach Nysy Very happy Ciekaw e cos z tym pojazdem dzieje przy zderzeniu czołowym? Odturluje się do tyłu?? :-?


Re: Polski smart - bez komentarza... - Gość - 23.03.2003

A tak poważnie: wielu oglądaczy smarta narzeka,że w smarcie jak na auto miejskie są za duże drzwi i ciężko się wysiada na ciasnych parkingach (bzdura!).Na zdjęciu widać ,że poza tym, że dzrzwi są OGROMNE to jeszcze wślizgiwanie się do auta skutecznie będzie utrudniało tylne kołe z błotnikiem.Takie detale rozrózniją auto dopracowane od "jakiegokolwiek".Druga sprawa: na zdjęciu jest jeden fotel i kiepskie perspektywy na drugi.A co z wersją 3os??


Re: Polski smart - bez komentarza... - Gość - 23.03.2003

Hmmmm.....elektrycznie ustawiane lusterka to chyba nie wchodzą w rachubę......powierzchnia czyszczona przez wycieraczkę tez "sredniej wielkości".....za to powierzchnia boczna robi wrazenie!........no ale jest tani! 8-) klienci zawsze się znajdą


Re: Polski smart - bez komentarza... - Gość - 23.03.2003

barzdo mi sie podobają okienka w drzwiach bocznych Very happy Very happy Very happy - mam pytanie - czy one w jakis sposób się otwierają ?:-? :-? :-? a może będzie w standardzie klima? :-? a może elektrycznie składany dach? :-?


Re: Polski smart - bez komentarza... - Gość - 23.03.2003

Do okienek są za drobna dopłatą .....FIRANKI!


Re: Polski smart - bez komentarza... - Gość - 23.03.2003

a może będzie możliwość zamówienia żaluzji pionowych :-? Razz albo rolet antywłamaniowych Razz


Re: Polski smart - bez komentarza... - Gość - 23.03.2003

Lepiej nie komplikować sprawy.I tak za przyciemnienie szybek to krzykną pewnie niezłą sumkę......kształt wymaga ręcznego wycinania


Re: Polski smart - bez komentarza... - Gość - 23.03.2003

Ja bym tylko dorzucił taki szperacz na słupku kierowcy (jak ma US policja) i ....Pan Samochodzik


Menu